header_blue
ГОЛОВНА СТОРІНКА ІСТОРІЯ ЦЕНТРУ АДМІНІСТРАЦІЯ КОНТАКТИ ПОСЛУГИ ФОТО
 

14.07.22

Повідомлення про статус акредитації Органу сертифікації систем управління

Орієнтуючись на потреби наших замовників Орган сертифікації систем управління ДП «КРИВБАССТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» пройшов процедуру розширення сфери акредитації та підтвердив спроможність надавати сертифікацію систем управління якістю (ISO 9001), систем екологічного управління (ISO 14001) і систем управління охороною здоров’я та безпекою праці (ISO 45001) за наступними напрямками:

  • Виробництво харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів
  • Текстильне виробництво та виробництво одягу
  • Виробництво шкіри та виробів із шкіри
  • Виробництво хімічних речовин і хімічної продукції
  • Виробництво меблів, виробів промислових, ремонтування устаткування
  • Оптова та роздрібна торгівля; послуги з ремонту побутових виробів
  • Тимчасове розміщення та організація харчування
  • Транспорт, зберігання та зв’язок
  • За результатами розширення сфери акредитації орган сертифікації отримав від Національного агентства з акредитації України новий Атестат про акредитацію.

    Оновлену Сферу акредитації і Атестат можна завантажити за посиланням

    Для отримання інформації стосовно сертифікації системи управління звертайтеся до відділу сертифікації за телефонами (056) 462-00-55, (067)539-04-29 або e-mail:v_ssu@ukr.net, v_ssu@i.ua

    10.06.21

    Шановні керівники підприємств!

             Доводимо до Вашого відома, що відповідно до пункту 123 Плану пріоритетних дій Уряду на 2021 рік, затвердженим розпорядженням Кабінету Міністрів України від 24.03.2021 №276-р, передбачено  крок «Проведення роботи щодо перевірки, перегляду та скасування стандартів, кодексів усталеної практики, а також галузевих стандартів (ОСТ) та галузевих стандартів України (ГСТУ)».
    У разі, якщо Ваше підприємство застосовує у своїй діяльності галузеві нормативні документи, пропонуємо надіслати  до відповідних органів виконавчої влади пропозиції щодо необхідності перевірки, перегляду або  скасування галузевих нормативних документів.

    За детальною інформацією звертатися за телефоном 462-00-53 або за електронною поштою fond008kr@gmail.com

     

     

    31.12.20

    Порядок проведення конкурсного відбору суб’єктів аудиторської діяльності для надання послуг з обов’язкового аудиту фінансової звітності
    (Додаток 1 до даного наказу)

     

    16.11.20

    В цьому році, Всесвітній день якості проходить в рамках online форумів, під гаслом «Якість, як конкурентна перевага в непередбачуваному світі».
    Ініціаторами цієї дати, виступили шановані в усьому світі громадські організації, серед яких і Європейська організація з якості та Американське товариство з контролю якості, Японський союз учених і інженерів і Латиноамериканська організація з якості. За підтримки ООН проведення Всесвітнього дня якості прийняло щорічний характер і встановлено на другий четвер листопада. У 1995-му році Європейська організація якості оголосила тиждень, в який відзначається Всесвітній день якості - Європейським тижнем якості, в котрий сумлінні виробники, за підтримки громадських організацій та органів виконавчої влади влаштовують численні виставки та проводять різноманітні заходи на підтримку принципів якості вироблених товарів і послуг.
       В сучасному світі багато виробників прагнуть знизити ціну, шляхом зниження якості, але світові організації роблять усе, щоб якість завжди була пріоритетом.
    ДП «КРИВБАССТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» працює для тих - хто ставить ставку на якість, тож ми щиро вітаємо усіх причетних до цього свята!

      

     

    28.02.20

    РОЗ’ЯСНЕННЯ ЩОДО ЗАПОВНЕННЯ ДЕКЛАРАЦІЙ

     

    27.01.20

    Міністерством освіти і науки України за результатами проведення низки міжвідомчих робочих нарад під головуванням першого заступника Міністра освіти і науки Ю.Полюховича, заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Д. Романовича та заступника Міністра цифрової трансформації О. Борнякова підготовлено анкету для проведення опитування представників вітчизняного бізнесу для визначення пріоритетних напрямків наукових досліджень і подальшого розвитку української науки та інновацій відповідно до потреб бізнесу.
    Результати опитування сприятимуть ефективному розподіленню бюджетних коштів та фінансуванню, в першу чергу, затребуваних бізнесом наукових напрямків. Крім того, опитування дасть можливість представникам бізнесу:

    - отримати широкий доступ до українських досліджень та розробок (далі – R&D), які можуть мати низку переваг перед закордонними аналогами;
    - отримати інформацію про існуючі українські R&D;
    - переорієнтувати український R&D сектор на вирішення реальних потреб бізнесу;
    - зменшити бар’єри та запровадити підтримку розвитку українських компаній на основі інновацій;
    - налагодити системну комунікацію в трикутнику: держава, бізнес, заклади вищої освіти і наукові установи для посилення конкурентоспроможності вітчизняних продукції та послуг.

    Просимо сприяти поширенню зазначеної інформації шляхом розміщення посилання на офіційному сайті Мінекономіки та доручити підвідомчим установам, підприємствам та організаціям взяти участь в анкетуванні. В опитуванні можуть брати участь представники мікро, малих, середніх та великих підприємств будь-якої форми власності. Анкету розміщено за посиланням:

    https://forms.gle/MiMqonfXJaftgapT7

    . Звертаємо увагу, що опитування проводитиметься до 31 січня ц.р. Контактна особа в Міністерстві – Двигун Оксана Валеріївна, тел: 287-82-07; ел. пошта: dvyhun@mon.gov.ua.

    08.08.19

    Повідомлення про статус акредитації Органу сертифікації систем управління


    08 серпня 2019 року Орган сертифікації систем управління ДП "КРИВБАССТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ" отримав атестат про акредитацію, що підтверджує відповідність свої діяльності вимогам стандартів ДСТУ EN ISO/IEC 17021-1:2017 «Оцінка відповідності. Вимоги до органів, що здійснюють аудит і сертифікацію систем управління – Частина 1: Вимоги», ISO/TS 22003:2013 «Системи менеджменту безпечності харчових продуктів. Вимоги до органів, які проводять аудит і сертифікацію систем менеджменту безпечності харчових продуктів» та ДСТУ ISO 50003:2016 «Системи енергетичного менеджменту. Вимоги до органів, які проводять аудит і сертифікацію систем енергетичного менеджменту». 
    Галузь акредитації ОС включає широкий перелік напрямків промисловості - від гірничого виробництва та будівництва до послуг освіти та охорони здоров’я.
    А з 08 серпня 2019 року Орган сертифікації також може запропонувати провести сертифікацію систем управління якістю і систем екологічного управління в категорії «Виробництво транспортних засобів», та систем управління безпечністю харчових продуктів в категорії харчового ланцюга «Рослинництво», «Громадське харчування», «Розповсюдження», «Надання послуг транспортування та зберігання».
    Детальну інформацію про сферу акредитації органу сертифікації ДП "КРИВБАССТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ" можна тримати, звернувшись за телефоном (056) 462-00-55 або на електрону пошту v_ssu@i.ua, v_ssu@ukr.net

    15.04.19

    Міжнародна база даних IAF CertSearch
    14 березня 2019 року Міжнародний форум з акредитації (IAF) запустив Міжнародну базу даних під доменом IAFCertSearch.org, створену для забезпечення авторитетного джерела для перевірки дійсності сертифікатів, виданих акредитованими органами з сертифікації систем менеджменту у всьому світі.
    https://naau.org.ua/wp-content/uploads/2019/04/IAF-CertSearch-image.jpg
    Проект IAFCertSearch був започаткований у 2014 році і він пройшов декілька успішних етапів схвалення IAF та його членами. Програму підтримав Комітет з управління базою даних IAF (DMC) в складі представників органів з акредитації, органів з сертифікації, а також промисловості. У жовтні 2017 року на засіданні Генеральної Асамблеї IAF більшістю голосів було прийняте рішення про розробку глобальної бази даних, яка отримала офіційну назву IAFCertSearch.
    IAFCertSearch є добровільною базою даних, яка отримала істотну підтримку з боку державних установ, промисловості, а також мережі акредитованих організацій усіх рівнів.
    https://naau.org.ua/wp-content/uploads/2019/04/IAF-CertSearch-Database.jpg
    IAFCertSearch забезпечує єдине місце збереження всіх сертифікатів на системи управління, які були видані органами з сертифікації, акредитованими органами акредитації-членами IAF з усього світу, підвищуючи тим самим ефективність перевірки та знижуючи вірогідність зловживань. IAFCertSearch підвищить обізнаність щодо сертифікатів, виданих акредитованими органами з сертифікації, помітність сертифікованих організацій, а також цінність та цілісність сертифікатів, виданих акредитованими органами з сертифікації.
    IAFCertSearch є інструментом, за допомогою якого користувачі можуть підтвердити дійсність сертифікатів, виданих акредитованими органами з сертифікації у тих випадках, коли користувачі знають назву компанії / організації або ідентифікаційний номер сертифіката.

    Проект IAFCertSearch розроблений з метою захисту, обізнаності та підвищення цінності сертифікатів, виданих акредитованими органами з сертифікації у всьому світі.

     

    10.08.17

    Повідомлення про статус акредитації Органу оцінки відповідності (сертифікації)


    Орієнтуючись на високі стандарті якості послуг з оцінки відповідності, прагнучі незалежного визнання своєї компетентності та підвищення довіри замовників, відповідно до рекомендацій міжнародного  стандарту та Національного агентства з акредитації України Орган оцінки відповідності ДП"КРИВБАССТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ" провів ряд заходів по переходу на стандарт ДСТУ EN ISO/IEC 17065:2014 «Оцінка відповідності. Вимоги до органів з сертифікації продукції, процесів та послуг» та пройшов процедуру акредитації  ( аудиту) в Національному агентстві з акредитації України.
    Цей міжнародний стандарт встановлює вимоги, дотримання яких спрямовано на забезпечення того, щоб органи з сертифікації компетентно, узгоджено та неупереджено керували схемами сертифікації, таким чином сприяючи визнанню таких органів та прийняттю сертифікованої продукції, процесів та послуг на національному і міжнародному рівнях та полегшуючи міжнародну торгівлю.
     06 серпня  2017 року Орган оцінки відповідності ДП"КРИВБАССТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ" отримав атестат про акредитацію, що підтверджує відповідність свої діяльності вимогам стандарту ДСТУ EN ISO/IEC 17065:2014 ( ISO/IEC 17065:2012), який чинний  з 01 січня 2016 року.  Галузь акредитації ОВВ включає широкий перелік продукції (напрямків промисловості) – машини та устаткування; іграшки; мийні  засоби; засоби індивідуального захисту; низьковольтне електричне обладнання; електронне та електричне устаткування; побутові холодильні пристрої; котли водогрійні, що працюють  на рідкому чи газоподібному паливі; прилади що працюють  на газоподібному  паливі; будівельні вироби, будівлі та споруди; обладнання, що працює під тиском; прості посудини високого тиску; продукція парфюмерно- косметична; нафтопродукти; автомобільні бензини, дизельні, суднові та котельні палива; медичні вироби; неавтоматичні зважувальні прилади; продукція  легкої промисловості; продукція хімічної промисловості та інші.


    13.06.17

    Повідомлення про статус акредитації Органу сертифікації систем управління

    Міжнародною організацією зі стандартизації (ISO) 15 червня 2015 року на заміну стандарту ISO/IEC 17021:2011 було опубліковано стандарт ISO/IEC 17021-1:2015 «Оцінка відповідності – Вимоги до органів, що здійснюють аудит і сертифікацію систем менеджменту – Частина 1: Вимоги». Розробники стандарту вважають, що нова версія підвищить надійність та цілісність сертифікації.

    Основні відмінності нового стандарту направлені на підвищення якості послуг з сертифікації. Зокрема зміни дають можливість, підвищить ефективність аудиту віддалених структур, приділяти особливу увагу підходу до управління ризиками та доцільно розподілити час в процесі аудиту.

    Орієнтуючись на високі стандарті якості послуг з оцінки відповідності, прагнучі незалежного визнання своєї компетентності та підвищення довіри замовників, відповідно до рекомендацій Міжнародного форуму з акредитації (IAF ID 11:2015) та Національного агентства з акредитації України Орган сертифікації систем управління ДП "КРИВБАССТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ" провів ряд заходів по переходу на стандарт ISO/IEC 17021:2011 та подав заявку на проходження акредитації в Національному агентстві з акредитації України із розширенням сфери акредитації (стосовно здійснення сертифікації систем управління ДСТУ ISO 9001:2015, ДСТУ ISO 14001:2015, ДСТУ ISO 50001:2014, ДСТУ ISO 22000:2007).

    Описание: \\Sertyfik2\входящие\На сайт\атестат 17021-1\Атестат 17021-1.jpgЯк результат, 19 травня 2017 року Орган сертифікації систем управління ДП "КРИВБАССТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ" отримав атестат про акредитацію, що підтверджує відповідність свої діяльності вимогам стандартів ISO/IEC 17021-1:2015 «Оцінка відповідності – Вимоги до органів, що здійснюють аудит і сертифікацію систем менеджменту – Частина 1: Вимоги», ISO/TS 22003:2013 «Системи менеджменту безпечності харчових продуктів. Вимоги до органів, які проводять аудит і сертифікацію систем менеджменту безпечності харчових продуктів» та ДСТУ ISO 50003:2016 «Системи енергетичного менеджменту. Вимоги до органів, які проводять аудит і сертифікацію систем енергетичного менеджменту».
    Галузь акредитації ОС включає широкий перелік напрямків промисловості - від гірничого виробництва та будівництва до послуг освіти та охорони здоров’я.

    Довідкова інформація:

    Національне агентство з акредитації України – державна установа, основними функціями якої є акредитація органів з оцінки відповідності та контроль за відповідністю акредитованих органів вимогам акредитації.
    НААУ є асоційованим членом Європейської кооперації з акредитації (ЕА) та підписантом Багатосторонньої Угоди з ЕА (ЕА MLA) через Двосторонню Угоду про визнання (ЕА BLA) за напрямками акредитації випробувальних та калібрувальних лабораторій, органів з сертифікації продукції, органів з сертифікації систем менеджменту, органів з сертифікації персоналу та органів з інспектування.
    НААУ провадить діяльність, визнану на рівні Європейського Союзу.
    Акредитація, що надається НААУ у вищенаведених сферах, є еквівалентною акредитації, що надається національними органами з акредитації – підписантами ILAC MRA у більш ніж 80 країнах світу.
    ЕА є асоціацією національних органів з акредитації Європи, офіційно призначених владою своїх держав на проведення акредитації організацій, які надають послуги з оцінки відповідності, такі як сертифікація, верифікація, інспектування, випробування та калібрування. Визнання з боку ЕА означає, що діяльність НААУ є повністю еквівалентною діяльності будь-якого іншого національного органу з акредитації – члену ЕА, що суттєво спрощує процедуру виходу на європейський ринок підприємств-клієнтів органів з оцінки відповідності, акредитованих НААУ.

    IAF є всесвітньою мережею органів з акредитації та інших організацій, залучених до діяльності з оцінки відповідності. IAF існує для досягнення наступних глобальних цілей:
    - підтримка та розширення Багатосторонньої угоди про визнання (IAF MLA), між органами з акредитації – членами IAF з метою зменшення ризиків для підприємств та їх клієнтів і забезпечення впевненості щодо сертифікатів, виданих акредитованими органами з оцінки відповідності в будь-якій частині світу;
    - розробка та гармонізація вимог щодо акредитації у всьому світі;
    - просування акредитації як ефективного механізму для забезпечення довіри до товарів та послуг, що є істотною умовою для усунення обмежень для світової торгівлі.

    25.10.16

    Відповідно до Закону України «Про стандартизацію» Наказом від 07 жовтня 2016 року № 310 НАЦІОНАЛЬНИМ ОРГАНОМ СТАНДАРТИЗАЦІЇ (Державне підприємство «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості») затверджено оновлене, згідно з ДСТУ 1.14:2015, Положення про технічний комітет стандартизації ТК 9 «Руди залізні та марганцеві».
    YfПоложення про технічний комітет стандартизації ТК 9 «Руди залізні та марганцеві».
    Наказ "Про Положення про технічний комітет стандартизації ТК 9 «Руди залізні та марганцеві»."

                                                                     ПРЕС – АНОНС
                   11 березня 2016, в приміщені Криворізького Національного Університету, (КНУ), 50027, м. Кривий Ріг, вул.. XXII партз’їзду, 11, в актовому залі,  відбудеться громадська науково-практична конференція на тему «Кривбас- реалії євроінтеграції. Вихід з кризи». Початок конференції в 11.00. Реєстрація з 10.00
                 Організатори конференції: Міжнародна академія стандартизації, ВГО «Союз споживачів України» (Президент-Школьник Л.С.), Академія гірничих наук України (Президент-Вілкул Ю.Г., д.т.н. професор)
    На конференції передбачається обговорення викликів, що виникли в останній час в зв’язку з підписанням Угоди про Асоціацію України з ЄС та змінами в чинному законодавстві  і в інших нормативних актах, щодо технічного регулювання (метрологія, стандартизація, акредитація, оцінка відповідності, сертифікація та якість) як для експортерів і імпортерів, так і на внутрішньому ринку, шляхи їх подолання і вирішення на регіональному і місцевому рівні.
                   Оскільки технічне регулювання є також інструментом підвищення конкурентноздатності товаровиробників, захисту конституційних прав громадян на безпеку життя і здоров’я та захисту  їх прав як споживачів , то будуть обговорюватись і питання безпеки товарів, робіт, послуг, продуктів харчування, води, медикаментів, тощо.              
                   В зв’язку з фінансовою децентралізацією і державного управління, передбачається і обговорення питань щодо посилення ролі і значення органів місцевого самоврядування в контексті підвищення безпеки та якості життя громадян міста, налагодження співпраці науки, виробників та інститутів громадянського суспільства, підвищення рівня занятості та доходів мешканців Кривбасу.
                  Довідково Місто Кривий Ріг, незважаючи на кризові світові та внутрішні процеси, як і раніше залишається потужною і надійною основою економічної безпеки незалежної України. За покладами залізної руди займає шосте місце в світі,  друге - в Європі та перше - в Україні. Станом на початок 2016 р. в місті діють більше 34 тис. суб’єктів підприємницької діяльності - юридичних і фізичних осіб. Реалізація продукції промислової продукції склала біля 102  млрд. грн.,  або 7 % в країні, 36 % в області. Експорт більше 2,5 млрд. дол. США, імпорт - біля 0,5  млрд. дол. США (сальдо - 2,0   млрд. дол. США). Прямі іноземні інвестиції - біля 4,5  млрд. дол. США з 28   країн світу. В місті успішно працюють ДП «Кривбасстандартметрологія», технічний комітет стандартизації – ТК 9 «Руди залізі. Марганцеві».
              В органах місцевого самоврядування діють підрозділи та посадові особи по захисту прав споживачів.
              Кривий Ріг єдине місто в Україні, де споживачі платять за проїзд в електротранспорті тільки 1,5 гр, де нема практично заборгованості по з/платі, де з міського бюджету надається безповоротня матеріальна допомога в зв’язку з підняттям тарифів за послуги ЖКГ, де малі діти харчуються в школах безоплатно, де доступна освіта і  охорона здоров’я за рахунок бюджету. З міського бюджету фінансуються державні навчальні заклади професійної освіти, діти сироти.
              Місто розвивається згідно науково обґрунтованих коротко та довгострокових стратегічних планів в напрямку євроінтеграції, мета яких : підняття рівня доходів і якості життя криворіжців, збільшення робочих місць за рахунок розвитку підприємства та інвестицій.
              В той же час в зв’язку з прийняттям стратегічного курсу України в напрямку Асоціації і  членства в ЄС,  та змінами в чинному законодавстві, в Кривбасі за останній час  виникли додаткові  виклики, які потребують організаційних та фахових подолань, як у центрі, так і на місцях. І це потребує підвищення  конкурентоспроможності підприємств, зростання якості та ділової досконалості до світових рівнів.
             Слід зазначити, що  Угода про асоціацію між Україною і ЄС та державами-членами ЄС (далі - Угода про асоціацію), яка ратифікована ВР України у вересні 2014 р., передбачає  створення всеохоплюючої зони вільної торгівлі (ЗВТ).
             Один із 3-х факторів, необхідних для реформування технічного регулювання  в Україні є усунення технічних бар’єрів між Україною і ЄС. Але це не означає, що в ЗВТ нема контролю за якістю і безпекою товарів, робіт, послуг та що переміщення товарів відбуваються неконтрольовано та без будь-яких дозволів.
             Відповідно до вимог Угоди в Україні необхідні заходи для поступового досягнення відповідності до технічних регламентів ЄС, системи стандартизації, метрології, акредитації, робіт з оцінки відповідності і ринкового нагляду ЄС, зобов’язань дотримання принципів та практик викладених в чинних рішеннях та регламентах ЄС.
             Наприклад, Постанова Кабінету Міністрів України від 13 січня 2016 року №56 «Про затвердження спеціальних вимог до призначених органів з оцінки відповідності», План імплементації, що стосується регламенту Європарламенту та Євроради № 765/2008 ЄС від 9.07.2008 р. про встановлення вимоги для акредитації та ринкового нагляду щодо реалізації продукції, та рішення № 768/2008 ЄС Європарламенту та Євроради від 9.07.2008 р. щодо встановлення загальних вимог до підприємств по реалізації продукції на ринках ЄС.  
            Цими рішеннями встановлюються критерії, яким повинні відповідати підприємства при реалізації своїх товарів на Євроринку, що охоплює до 500 млн. споживачів. Підприємства повинні вибрати один із 8 модулів відповідності згідно з яким будуть підтверджувати письмово-заповненою декларацією, і разом з технічною документацією зберігати 10 років з моменту розміщення продукції на ринку.
             Одночасно Україна при реалізації європейських товарів  на внутрішньому ринку, також повинна керуватись вимогами технічних регламентів і оцінки відповідності ЄС. Але для цього потрібна наполеглива робота в країні по реформуванню акредитації, гармонізації правової бази, технічних регламентів, стандартів і власної оцінки відповідності, які виступають інструментом захисту прав споживачів від небезпечних для їх життя і здоров’я  товарів, робіт, послуг.
              Але ця робота в Україні на цей час загальмована, споживчий ринок залишається без належного ринкового нагляду і контролю, що дозволяє не добропорядним і соціально-безвідповідальним виробникам, підприємцям і бізнесменам просувати на ринок фальсифікат, підробку і контрабанду, реалізовувати прострочені та небезпечні продукти харчування, медикаменти тощо.
               І відбувається це на фоні дворічної заборони урядом проведення контролюючими органами перевірок, незрозумілої для споживачів адміністративної, управлінської та судової реформи.  Відсутня належна технічна база для перевірок якості  бензинів, інших нафтопродуктів, газу тощо.
               Встановлений великий судовий збір за позовами споживачів практично робить неможливим їх звернення до суду за захистом своїх конституційних прав.
                                        Конт.тел.членів Оргкомітету:
    0503352180 Степанюк Дмитро Петрович- голова
    0679180298 Єременко Геннадій Іванови- заступник
    0675631027 Кучер Василь Іванович-секретарь
    0675390435 Тарасова Тетяна Василівна
    0962327258 Сапіга Віталій Олексійович
                                                                                                                                  ОРГКОМІТЕТ

    Программа конференції

    Вопросник для составления коммерческого предложения /заказа на оценку соответствия продукции для экспорта в ЕС или ЕЭЗ

    15.03.16

    До уваги виробників, операторів ринку нафтопродуктів України!

     

             Наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України № 213 від 09.02.2016 р. Орган з оцінки відповідності ДП  «КРИВБАССТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» призначений на проведення робіт за Технічним регламентом  щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних палив
    (постанова КМУ від 01 серпня 2013 року № 927).

    Запрошуємо до співпраці!

     

    17.02.16

    Шановні керівники підприємств!
    Доводимо до Вашого відома, що відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 09.12.2014 №69, в період з 2016 року по 2018 рік  скасовуються  міждержавні стандарти, які були розроблені до 1992 року.
    Для запобігання імовірних ризиків використання скасованих нормативних документів при реалізації Вашої продукції або наданні послуг,  а також  для приведення фонду підприємства у відповідність до чинного законодавства, переконливо рекомендуємо надати нормативні документи Вашого підприємства до відділу стандартизації ДП «КРИВБАССТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» для проведення актуалізації.
    За детальною інформацією звертатися за тел. (056) 407-08-11 або за електронною поштою fond008@yandex.ru

     

    Додаток: Бланк спрощенного договору для проведення актуалізації НД

     

    11.12.15

    ТК 9 інформує підприємства гірничодобувної галузі щодо припинення дії на території України стандартів колишнього СРСР
    Зокрема, наказом ДП «УкрНДНЦ» від 30 листопада 2015 року за № 167 затверджено Додаток 4 до Програми робіт з національної стандартизації на 2015 рік, до якого включено теми щодо скасування ГОСТ, розроблених до 1992 року.

    Державне підприємство
    «Український науково-дослідний і навчальний центр
    проблем стандартизації, сертифікації та якості»
    (ДП «УкрНДНЦ»)

    НАКАЗ
    « 30 » листопада 2015 р.                                                                                            № 167
    Київ

    Про затвердження

    Додатка 4 до Програми робіт з національної стандартизації на 2015 рік, до якого включено теми щодо скасування ГОСТ, розроблених до 1992 року

    З метою координації виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2014 №695 та схваленої постановою Верховної Ради України від 11.12.2014 №26-VIII щодо припинення дії на території України стандартів колишнього СРСР
    НАКАЗУЮ:
    1. Затвердити Додаток 4 до Програми робіт з національної стандартизації на 2015 рік, до якого включено теми щодо скасування ГОСТ, розроблених до 1992 року, що додається.
    2. Відділу інформаційних технологій оприлюднити цей наказ на офіційному веб-сайті ДП «УкрНДНЦ».
    3. Національному фонду нормативних документів забезпечити опублікування цього наказу в черговому виданні щомісячного інформаційного покажчика «Стандарти».
    4.  Начальнику загального відділу Мироновій О. С. довести цей наказ до відома виконавців.
    5. Контроль за виконанням цього наказу залишається за керівником підприємства чи особою, яка виконує його обов’язки.

    Т.в.о. генерального директора                                               С.О. Шевцов

    Просимо спеціалістів гірничодобувних підприємств ознайомитися з Додатком 4 до Програми робіт з національної стандартизації на 2015 рік та підготувати пропозиції щодо подальшої роботи в сфері стандартизації гірничодобувної галузі на засідання членів ТК 9, яке планується провести в січні 2016 року (точна дата проведення буде повідомлена письмово або електронною поштою за 10 днів до початку засідання).

    Додаток 4 до Програми робіт з національної стандартизації на 2015 рік (Excel)

    Додаток 4 до Програми робіт з національної стандартизації на 2015 рік (PDF)

     

    18.11.15

    17 листопада 2015 року  на базі ДП «КРИВБАССТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» відбувся  семінар за темою: «Законодавство, принципи та вимоги до безпечності  і якості   харчових продуктів. Дії у перехідний період».
    Учасники семінару прийняли активну участь з обговорення актуальних питань,отримали відповіді на численні проблемні запитання та набули досвіду з:
    - практичного застосування Технічного регламенту, щодо правил маркування харчових продуктів;
    - вимог до маркування органічних продуктів та правил застосування одиниць вимірювання SI на маркованні харчової продукції;
    - виконання операторами ринку постійно діючих процедур, заснованих на принципах системи НАССР;

          Слухачам була надана можливість спілкування у відкритому діалозі  та надано комплект матеріалів семінару.

    11.11.15

    Підприємствам та організаціям, що впровадили системи менеджменту за стандартами ISO 9001, ISO 14001

    Орган з сертифікації звертає вашу увагу, що Міжнародна організація зі стандартизації (ISO) здійснила офіційну публікацію нових версій важливих та популярних в світі стандартів в сфері систем менеджменту, а саме:

    • ISO 9001:2015  «Quality management systems – Requirements»  («Системи менеджменту якості. Вимоги»)
    • ISO 14001:2015 « Мanagement systems — Requirements with guidance for use» ( «Системи менеджменту навколишнього середовища. Вимоги та настанови щодо використання»)

    З інформацією щодо змін до стандартів можна ознайомитися на офіційному веб-сайті ISO: http://www.iso.org
    Згідно встановлених правил всі стандарти ISO для забезпечення їх актуальності кожні 5 років переглядаються, а організаціям, що сертифіковані по діючим стандартам, надається певний перехідний період з моменту публікування нової редакції, з тим щоб підтвердити свою відповідність новій редакції стандарту.
    Документами міжнародного форуму акредитації термін переходу на нову редакцію стандартів
    ISO 9001:2015 та ISO 14001:2015 – три роки з дати публікації, тобто  до 15 вересня 2018 року.

    Версії стандартів ДСТУ ISO 9001:2009; ДСТУ ISO 14001:2006 та сертифікати видані органами сертифікації є чинними до моменту їх офіційного скасування.

     

    02.11.15

    ДП «КРИВБАССТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» 17 листопада 2015 року запрошує  представників Вашого підприємства прийняти участь у семінарі
    за темою:
    «Законодавство, принципи та вимоги до безпечності  і якості харчових продуктів. Дії у перехідний період».
    На семінарі  будуть розглянуті наступні питання:
    - стандартизація харчової продукції в сучасних умовах;
    - Закон України ”Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів” та процеси його виконання;
    - практичне застосування Технічного регламенту, щодо правил маркування харчових продуктів;
    - вимоги до маркування органічних продуктів та правила застосування одиниць вимірювання SI на маркованні харчової продукції;
    - виконання операторами ринку постійно діючих процедур, заснованих на принципах системи НАССР;
    - підтвердження відповідності харчової продукції у незалежних випробувальних лабораторіях;

    Заявки щодо участі у семінарі  направляйте на адресу ДП «КРИВБАССТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» електронною поштою (v_ssu@ukr.net, v_ssu@i.ua , sert_prod_2012@ukr.net); детальніша інформація за телефонами: 407-09-60, 407-10-46 (факс).

    Додаток: Бланк заявки для участі у семінарі на 1 арк. в 1 прим.

     

    15.10.15

    Орган сертифікації ДП "КРИВБАССТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ") нагадує, що з 01 липня 2015 року набрали чинності наступні національні стандарти:

    • ДБН В.2.6-198:2014 «Сталеві конструкції. Норми проектування»;
    • ДСТУ Б В.2.6-199:2014 «Конструкції сталеві будівельні. Вимоги до виготовлення»;
    • ДСТУ Б В.2.6-200:2014 «Конструкції сталеві будівельні. Вимоги до монтажу».

    З прийняттям зазначених стандартів ДБН В.2.6-163:2010 вважається таким, що втратив чинність.
    В зв’язку з вищевикладеною інформацією  підприємствам – виробникам сталевих конструкцій, які отримали сертифікати відповідності на відповідність вимогам стандарту ДБН В.2.6-163:2010 в Органі з сертифікації ДП «КРИВБАССТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» необхідно пройти процедуру  перереєстрації сертифікатів відповідності в термін до 31.12.2015р.

    За інформацією звертатися за телефоном 407-08-19, кім. 103

    05.10.15

    До уваги всім виробникам харчової продукції, фахових асоціацій
    Враховуючі чисельні звернення вітчизняних товаровиробників та фахових асоціацій, стосовно припинення реєстрації сертифікатів відповідності та свідоцтв про визнання на харчову продукцію в Реєстрі державної системи сертифікації, Мінекономрозвитку підготовлено проект змін до Декрету Кабінету Міністрів України від 10.05.1993 № 46-93 “Про стандартизацію і сертифікацію” стосовно поширення його вимог на проведення добровільної сертифікації харчової продукції.
    Детальна інформація за телефоном  (056) 407 08 19
    Відділ сертифікації продукції, послуг та систем управління.

    02.10.15

    30 вересня 2015 року на базі відбувся ДП «КРИВБАССТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» семінар за темою: «СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ ТЕХНІЧНОГО РЕГУЛЮВАННЯ В УКРАЇНІ».
    У роботі семінару взяли участь представники більше ніж 50-ти підприємств Криворізького регіону харчової, машинобудівельної, хімічної, гірничодобувної промисловості, проектних організацій та сфери послуг.
    На семінарі розглядалися питання, що стосувалися:
    - сприяння взаємній торгівлі шляхом усунення технічних бар’єрів у торгівлі між Україною та Європейським Союзом;
    - якості, стандартизації, контролю, оцінки відповідності та декларацій виробників, Технічних регламентів та їх застосування;
    - актуальних питань в сфері стандартизації, гармонізація нормативних документів.
    - енергоефективності та енергозбереження, енергоаудиту та енергоменеджменту;

    В заключній частині семінару всі бажаючи мали можливість задати питання доповідачам стосовно стандартизації, оцінки відповідності та метрологічного забезпечення та отримати роз’яснення по важливим аспектам діяльності підприємств в сфері технічного регулювання.

    01.07.15

    ДП «КРИВБАССТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» 30 вересня 2015 року запрошує  представників Вашого підприємства прийняти участь у семінарі
    за темою:
    «Стратегія розвитку технічного регулювання в Україні».
    На семінарі  будуть розглянуті наступні питання:
    - сприяння взаємній торгівлі шляхом усунення технічних бар’єрів у торгівлі між Україною та Європейським Союзом;
    - якість, стандартизація, контроль, оцінка відповідності та декларації виробника, Технічні регламенти та їх застосування;
    - актуальні питання в сфері стандартизації (Закон України ”Про стандартизацію”),гармонізація нормативних документів.
    - енергоефективність та енергозбереження, енергоаудит та енергоменеджмент;

    Участь у семінарі безкоштовна.
    Заявки щодо участі у семінарі  направляйте на адресу ДП «КРИВБАССТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» електронною поштою (v_ssu@ukr.net, kryvbasssertific@i.ua); детальніша інформація за телефонами: 407-09-60, 407-10-46 (факс).

    Бланк заявки для участі у семінарі

     

    01.07.15

    До уваги всім виробникам пива!

    Орган з сертифікації продукції ДП “КРИВБАССТАНДАРТМЕТОЛОГІЯ” доводить до відома всіх виробників пива про необхідність проведення атестації виробництва.

            З 1 липня 2015 року набули чинності зміни до Закону України “Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напої та тютюнових виробів”, згідно з якими пиво вважається алкогольним напоєм.
    У відповідності до статті 8 вищезгаданого Закону України суб’єкти господарювання, виробничі цехи, дільниці, лабораторії та інші структурні підрозділи, які  здійснюють виробництво і контроль за виробництвом спирту етилового, коньчного і плодового, спирту етилового ректифікованого виноградного, спирту-сирцю плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів, підлягають обов’язковій атестації на відповідність вимогам, що встановлені чинними законодавчими актами України.
    Виробникам пива слід звертатися до Органу сертифікації продукції ДП “КРИВБАССТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ” для своєчасного проходження процедури атестації виробництва.
    Контактна інформація:
    Адреса: м. Кривий Ріг, вул.. Орджонікідзе, 23, відділ сертифікації продукції

    Тел.: (056) 407-08-19, 407-10-46

    28.04.15

    23 квітня 2015 року у міськвиконкому відбувся семінар “Актуальні питання сьогодення щодо виробництва та обігу харчової продукції, їх якості та безпечності” для підприємств-виробників харчової промисловості та продовольчої сировини.Фахівцями органу з сертифікації ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА “КРИВБАССТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ”  висвітлено актуальні питання стосовно: практичного застосування Технічного регламенту України “Щодо правил маркування харчових продуктів”; проведення добровільної сертифікації харчової продукції та продовольчої сировини; розроблення та впровадження  системи управління безпечності харчових продуктів (НАССР) на підприємствах цієї галузі.
    З метою підвищення захищеності споживача від продукції, що небезпечна для життя; здоров’я людини; підвищення довіри та привабливості продукції, яка виготовляється; підвищення конкурентоспроможності продукції на внутрішньому ринку; підтвердження якості продукції для постачальників, продавців, дилерів; формування іміджу підприємства; забезпечення реклами; підвищення привабливості для інвесторів; освоєння нових ринків збиту, у тому числі міжнародного; обмеження доступу на ринок низькоякісної продукції, органом з сертифікації  ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА “КРИВБАССТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ”проводяться роботи з добровільної сертифікації харчової продукції та продовольчої сировини.
               Актуальна на сьогодні необхідність забезпечення випуску безпечної продукції за рахунок системного контролю на всіх етапах виробництва вирішується шляхом розробки та впровадження на підприємстві системи управління безпечністю харчових продуктів (НАССР). Ця Система – насамперед як запобіжна,  передбачає проведення систематичної ідентифікації, оцінювання та контролювання небезпечних чинників у критичних точках технологічного процесу виробництва, дозволить підприємству підтримувати високий рівень безпечності і якості продуктів харчування та попереджувати невідповідності.

           Органом з сертифікації ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА “КРИВБАССТАНДАРТМЕТРО-ЛОГІЯ” запропоновано на розгляд підприємств поетапний процес  розробки та впровадження системи НАССР (у вигляді розгляду та аналізуванню виконання етапівпроведеної  роботи згідно програми)  спільно з іншими підприємствами сформованими в групи, з метою заощадження фінансових витрат.

    13.03.15

    ДП «КРИВБАССТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» надає послуги з проведення енергетичних аудитів підприємств та організацій, повноваження на даний вид послуг підтверджені  ДЕРЖАВНИМ  АГЕНСТВОМ  З ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ УКРАЇНИ, наявністю атестованих енергоаудиторів, інструментальної та випробувальної бази.  
    Енергетичний аудит - це енергетичне обстеження, спрямоване на зменшення споживання енергетичних ресурсів суб'єктами господарювання за рахунок підвищення ефективності їх використання. Основним завданням енергоаудиту є:

    1. обстеження стану використання енергетичних ресурсів на об'єкті;
    2. розробка організаційно-технічних заходів, спрямованих на зниження енергетичних витрат;
    3. визначення потенціалу заощадження енергії;
    4. економічне обґрунтування організаційно-технічних заходів.

    Енергетичний аудит дозволяє:

    1. виявити оптимальні шляхи економії енергоресурсів;
    2. визначити пріоритетні енергозберігаючі заходи та розробити перспективу енергозбереження підприємств в цілому з урахуванням плану розвитку.

    Запрошуємо зацікавлені організації до співпраці в сфері енергозбереження. Разом з Вами створимо умови для розумного заощадження енергії.

    За детальною інформацією звертайтесь за тел. 407-08-19, 407-09-60.

    06.02.15

    Енергоменеджмент та енергоефективність.
    З 1 січня 2015 року набуває чинності національний стандарт ДСТУ ISO 50001:2014 «Системи енергетичного менеджменту. Вимоги та настанови до застосування».
    Стандарт ДСТУ ISO 50001:2014 призначений для того, щоб будь-яке підприємство, організація та установа змогли:

    • виявити та оптимізувати ризики, пов'язані з власною системою енергопостачання;
    • підвищити загальну ефективність і скоротити обсяг енергоспоживання;
    • прозоро та об'єктивно оцінювати ефективність енергоспоживання.
    • своєчасно проводити ефективні заходи з енергозбереження;
    • підвищити власну енергоефективність;
    • скоротити витрати;
    • знизити забруднення навколишнього середовища і зберегти природні ресурси.

    27-30 січня 2015 року представники ДП «КРИВБАСТСАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» взяли участь у роботі семінару-тренінгу за темою «Європейський підхід в сфері енергоефективності, енергетичного менеджменту та енергетичних аудитів» (м. Київ). Доктор Марина Еггерт, міжнародний експерт BSI, член TC DIN, NAGUS NA 172-00-09 AA «Енергоефективність та енергоменеджмент», член робочої группы CEN/CLC/JWG1 «Енергоаудит», EOQ Lead Auditor, поділилась досвідом стосовно енергоефективності, енергетичного менеджменту та енергетичних аудитів. Основні питання семінару, що були розглянуті, стосувалися європейської практики впровадження систем енергетичного менеджменту та проведення енергоаудитів; законодавчої та політичної основ ЕС з енергоефективності; міжнародних стандартів в сфері енергоменеджменту, енергоефективності та енергоаудитів.
    ДП «КРИВБАССТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» з 2011 року проводить роботи в сфері енергоменеджменту, енергоефективності та енергозбереження. З 2012 року підприємство призначене як Спеціалізоване організація з проведення енергетичних аудитів промислових підприємств, підприємств ЖКГ, а також бюджетних установ, організацій (Свідоцтво №77 від 26.12.2012). Також ДП «КРИВБАССТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» проводить роботи з оцінки та сертифікації систем енергетичного менеджменту як орган з оцінки відповідності, що акредитований за міжнародним стандартом ISO/IEC 17021:2011 (Атестат акредитації НААУ №8О015 від 14.10.2014).

    Запрошуємо зацікавлені підприємства, організації та установи до співпраці та обміну досвідом у сфері енергозбереження, енергоефективності та енергоменеджменту. За довідками звертатись за тел. (056) 407-08-19, e-mail: v_ssu@i.ua.

    22.12.14

    До уваги виробників та постачальників!

                Звертаємо  Вашу  увагу,  що  згідно  наказу  № 1257 від  23.11.2014,
     з 1 лютого 2015 року надано чинності наступним  національним стандартам України:

    ДСТУ 4135:2014

    Цукерки. Загальні технічні умови.
    - На заміну ДСТУ 4135-2002

    ДСТУ 7515:2014

    Сироватка молочна. Технічні умови
    - Вперше

    ДСТУ 7516:2014

    Хліб тривалого зберігання, консервований спиртом. Технічні умови
    - Вперше
    (зі скасуванням в Україні ГОСТ 12582-67)

    ДСТУ 7517:2014   

    Хліб із пшеничного борошна. Загальні технічні умови
    - Вперше
    (зі скасуванням в Україні ГОСТ 28808-90)

    ДСТУ 7518:2014

    Сири м'які з козиного молока. Загальні технічні умови
    - Вперше

    ДСТУ 7519:2014   

    Вершки питні. Технічні умови
    - Вперше

    ДСТУ 7520:2014

    Продукти молочні сухі для дитячого харчування. Суміші молочні сухі з фруктовими, овочевими та фруктово – овочевими наповнювачами. Технічні умови
    - Вперше

    ДСТУ 7521:2014

    Напівфабрикат кондитерський. Сухі суміші для "Гарячого шоколаду". Загальні технічні умови
    - Вперше

    ДСТУ 7525:2014

    Вода питна. Вимоги та методи контролювання якості
    - Вперше

     


    Також   повідомляємо,   що   згідно   наказу  №1361  від   18.11.2014,

     з 01.03.2015 року набуває чинності зміна №2  до національного класифікатора України ДК 003:2010 «Класифікатор професій»

     

    24.10.14

    21-22 жовтня на базі ДП «КРИВБАССТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» відбувся спеціалізований навчальний семінар за темою : »Організація проведення внутрішніх аудитів систем управління у відповідності до вимог міжнародного стандарту ДСТУ ISO 19011:2012».
             У семінарі прийняли участь фахівці  промислових підприємств м. Кривого Рогу, які залучаються до проведення аудитів систем управління якістю, екологічного керування, управління гігієною та безпекою праці, інформаційної безпеки , які супроводжують сертифіковані системи та призначені відповідальними та уповноваженими з впровадження систем управління на підприємстві.
          Увага на семінарі приділялась принципам,методам та техніці проведення аудитів на підприємствах,порядку звітності при документуванні результатів аудиту та особливостях застосування стандарту ДСТУ ISO 19011:2012.
    Одночасно в ході семінару слухачі пройшли практику з використанням власних

    прикладів та ситуацій. Слухачам була надана можливість спілкування у відкритому діалозі з викладачем та надано комплект матеріалів семінару.

    12.09.14

    ДП «КРИВБАССТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» 21-22 жовтня 2014 року запрошує фахівців Вашого підприємства прийняти участь у спеціалізованому навчальному курсі за темою:
    «Організація проведення внутрішніх аудитів систем управління у відповідності до вимог міжнародного стандарту ДСТУ ISO 19011:2012».
    На семінарі  увага буде зосереджена на наступних ключових аспектах:

    • принципи, методи та техніка  проведення аудиту;
    • компетентність групи аудиту та оцінка аудиторів;
    • порядок звітности при документуванні  результатів аудиту;
    • особливості застосування стандарту ДСТУ ISO 19011:2012.

    Курс навчання розрахований на фахівців, що залучаються до проведення аудитів систем управління якістю, екологічного керування, управління гігієною та безпекою праці, енергоменеджменту, інформаційної безпеки, які супроводжують сертифіковані системи, призначені відповідальними та  уповноваженими з впровадження систем управління на підприємстві.
    Заявки направляйте на адресу ДП «КРИВБАССТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ», м. Кривий Ріг, вул. Орджонікідзе, 23 або електронною поштою (v_ssu@ukr.net, v_ssu@i.ua); детальніша інформація за тел.407-08-19, 407-10-46 (факс).
    Початок семінару 21 жовтня о10-00 в Конференц-залі за адресою
    м.Кривий Ріг, вул. Тевосяна, 5 (Метрологічний корпус, "3 участок")

    Додаток: Бланк заявки для участі у семінарі на 1 арк. в 1 прим.

     

     

    12.09.14

    У 2015 році на базі випробувальної лабораторії промислової та будівельної продукції будуть проводитись раунди МПР за наступними напрямками:
    - оливи
    - вода
    - руди та концентрати залізні
    - сталі та сплави
    - бензин та дизпаливо
    - граніт
    - шлаки та цементи
    Графік проведення МПР на базі випробувальної лабораторії промислової та будівельної продукції
    ДП «КРИВБАССТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ" на 2015 рік


    Найменування програми

    Лабораторіям подати інформацію про бажання участі у МПР до:

    Період проведення раундів (з вказівкою орієнтовної вартості робіт для 1-го учасника, з ПДВ, грн)

    Січень

    Лютий

    Березень

    Квітень

    Травень

    Червень

    Липень

    Серпень

    Вересень

    Жовтень

    Листопад

    Грудень

    Оливи. Раунд №1: Фізико-хімічні показники (густина, кінематична в'язкість, індекс в'язкості, температура застигання, сульфатна зольність, температура спалаху у відкритому тиглі)

    08.01.2015

    Х

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Оливи. Раунд № 2: Фізико-хімічні показники (масова частка води,  механічних домішок, водорозчинних кислот та луг, кальцію, цинку,барію)

    02.07.2015

     

     

     

     

     

     

    Х

     

     

     

     

    Вода. Раунд №1: Фізико-хімічні показники (іони нітратів, нітритів, сульфатів, заліза)

    05.03.2015

     

     

    Х

     

     

     

     

     

     

     

     

    Вода. Раунд №2: Фізико-хімічні показники (іони фосфатів, хлоридів, амонію, кальцію)

    03.09.2015

     

     

     

     

     

     

     

     

    Х

     

     

    Руди та концентрати залізні. Раунд №1: Фізико-хімічні показники (Масова частка вологи гігроскопічної, заліза загального, оксиду залізу (II), діоксиду кремнію)

    14.05.2015

     

     

     

     

    Х

     

     

     

     

     

     

    Руди та концентрати залізні. Раунд №2: Фізико-хімічні показники (Масова частка вологи гігроскопічної, втрати при прожарюванні, нерозчинний залишок, алюмінію,  фосфору)

    05.11.2015

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Х

    Сталі та сплави. Раунд №1: Фізико-хімічні показники (Масова частка сірки , фосфору, хрому, заліза)

    05.02.2015

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Бензин та дизпаливо. Раунд №1: Фізико-хімічні показники (детонаційна стійкість, фракційний склад, температура спалаху, густина, наявність водорозчинних кислот та лугів)

    06.01.2015

    Х

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Граніт. Раунд №1: Фізико-хімічні показники (вміст діоксиду кремнію, вміст оксиду кальцію, вміст оксиду магнію, масова частка нерозчинного залишку в соляній кислоті)

    02.04.2015

     

     

     

    Х

     

     

     

     

     

     

     

    Шлаки та цементи Раунд №1: Фізико-хімічні показники (вміст оксиду кальцію, оксиду заліза, оксиду алюмінію, оксиду кремнію, втрати при прожарюванні)

    04.06.2015

     

     

     

     

     

    Х

     

     

     

     

     

    Всім, бажаючим прийняти участь у раундах прохання звертатись за тел.: 407-10-14, 067-522-71-97 Давиденко Надія Володимирівна – координатор раундів.

    Приймаються пропозиції щодо проведення раундів МПР за іншими напрямками.

    07.08.14

    ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ КРИВОРІЗЬКОГО РЕГІОНУ

      Бактерицидні опромінювачі - ксенонові і ртутні лампи високого і низького тиску, що створюють інтенсивний потік короткохвильового імпульсного періодичного або безперервного ультрафіолетового випромінювання застосовуваного для дезінфекції приміщень і стерилізації води відповідно до вимог нормативних документів (ДСТУ–Н РМГ 70:2007 «Характеристики ультрафіолетового випромінення бактерицидних опромінювачів» та наказів МОЗ України) повинні проходити періодичну оцінку величин енергетичної освітленості.
       Для вимірювання енергетичної освітленості бактерицидного ультрафіолетового випромінювання застосовуються ультрафіолетові радіометри і спектрорадіометри безперервного та імпульсного випромінювання.
    Сервісно-юстирувальній відділ пропонує свої послуги в сфері вимірювань метрологічних  параметрів апаратури обеззаражування, а саме ламп ультрафіолетового опромінювання (УФО). Медичні та освітні заклади міста та регіону можуть звертатись до послуг нашого центру за проведенням вимірювання з видачею регламентованих протоколів вимірювань. Для проведення вказаних робіт сервісно-юстирувальний відділ має необхідні засоби вимірювальної техніки та атестований персонал.
    За додатковою інформацією звертатись до сервісно-юстирувального відділу за адресою: вул. Тевосяна, 5 (р-н 3 дільниці) або за тел.: 407-09-13

     

    05.08.14

    ДО УВАГИ ВИРОБНИКІВ ПРОДУКЦІЇ!
    ДП «КРИВБАССТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ»  ЗДІЙСНЮЄ ПеревіркУ технічних умов (змін до технічних умов), ВНЕСЕННЯ ТЕХНІЧНИХ УМОВ  (ЗМІН ДО НИХ) ДО Головного фонду технічних умов України та бази даних «ТУ України»

    Перевірка технічних умов (змін до технічних умов)  здійснюється у відповідність з вимогами законодавства України, технічних регламентів, інших нормативно-правових актів та національних стандартів на конкретні види продукції.
    Власник технічних умов надає технічні умови (зміни до технічних умов)  на перевіркута облік до регіонального центру стандартизації, метрології і сертифікації за власним вибором незалежно від регіону місцезнаходження власника ТУ.
    Зміни до технічних умов перевіряють та обліковують регіональні центри стандартизації, метрології і сертифікації, які перевірили та взяли на облік технічні умови, або Утримувач Головного фонду технічних умов України та бази даних «ТУ України».
    Послуги з перевірки технічних умов та змін до них виконують на підставі договорів між регіональним центром стандартизації, метрології і сертифікації та власником технічних умов.
    Відповідність технічних умов до вимог  чинного законодавства України, технічних регламентів та нормативних документів засвідчується штампом «ПЕРЕВІРЕНО» та відміткою про облікування.
    Утримувачем Головного фонду технічних умов України та бази даних «ТУ України» є ДП «Укрметртестстандарт».
    Технічні умови вносяться до Головного фонду технічних умов України та бази даних «ТУ України» на добровільних засадах за заявою їхнього власника за умови їхньої відповідності вимогам законодавства України, технічних регламентів, інших нормативно-правових актів та національних стандартів на конкретні види продукції.
    На титульній сторінці технічних умов, поряд із штампом про перевірку ставиться відмітка про внесення до бази даних – штамп, який містить позначення знака для товарів і послуг Утримувача Головного фонду технічних умов України та бази даних «ТУ України» та напис «Внесено до бази даних «Технічні умови України».
    Внесені до бази даних технічні умови придатні для цілей оцінки відповідності продукції вимогам законодавства України, технічних регламентів, інших нормативно-правових актів та національних стандартів.
    Технічні умови вилучаються із головного фонду технічних умов України та бази даних «ТУ України» у таких випадках:
    а) на підставі листа власника ТУ;
    б) у разі закінчення терміну чинності, якщо протягом двох місяців у ТУ не внесені зміни щодо продовження їхньої чинності;
    в) у разі відкликання погодження ТУ офіційним листом з наведеним обґрунтуванням;
    г) у разі встановлення факту ліквідації власника ТУ або його відсутності за місцем знаходження, зазначеним в каталожній карті;
    д) у разі недотримання власником ТУ вимог 3.11 ДСТУ 1.3 стосовно необхідності перевіряти ТУ не рідше одного разу на п'ять років після надання їм чинності чи останньої перевірки, а також у разі прийняття нормативно-правових актів, якими регламентовано інші вимоги, ніж ті, що встановлені в ТУ;
    е) у разі виявлення невідповідності ТУ вимогам законодавства України, нормативно-правових актів, в тому числі технічних регламентів, якщо власником ТУ не вжито заходів щодо усунення зазначених невідповідностей;
    ж) за поданням державного підприємства у разі вилучення ТУ із регіонального фонду технічних умов на підставі а)-е).
    Вилучені із Головного фонду технічних умов та бази даних «ТУ України» технічні умови можуть бути повторно внесені  за заявою їхнього власника за умови усунення підстав для вилучення з бази даних згідно з пунктами а)-е) протягом трьох років від дати вилучення.

     


    НОВИНИ

    Архів новин 2014

    Архів новин 2013

    Архів новин 2012

    Архів новин 2011

    Архів новин 2010

    Архів новин 2009

    3

    4

    2

    2

    2

     

    © 2024 ДП “ДНІПРОСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ” Криворізька філія