header_blue
ГОЛОВНА СТОРІНКА ІСТОРІЯ ЦЕНТРУ АДМІНІСТРАЦІЯ КОНТАКТИ ПОСЛУГИ ФОТО
 

Вiддiл повірки та калібрування ЗВТ МГВ

«Свідоцтво про уповноваження № ПК 030-2009 від 28.12.2009 року на проведення повірки (калібрування) засобів вимірювальної техніки»

 
 
 
 
 

«Свідоцтво про атестацію № В005-2009 від 28.12.2009 р. на проведення вимірювань у сфері поширення державного нагляду»

свідотство

            Відділ державного метрологічного контролю засобів вимірювальної техніки механічних та геометричних величин є структурним підрозділом Державного підприємства “Криворізький науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації” (ДП “Кривбасстандартметрологія”).
            Головна мета діяльності відділу – забезпечення технічного регулювання у закріпленому регіоні, через підтримання та вдосконалення системи забезпечення єдності вимірювань для захисту національної економіки та споживачів від недостовірних результатів вимірювань.
            У своїй діяльності відділ керується положеннями Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» від 15.06.2004 № 1765-IV, національними та міждержавними стандартами, а також іншими регламентуючими документами у галузі метрології.
            Для здійснення робіт з повірки ЗВТ відділом використовуються робочі засоби вимірювальної техніки, спеціальне випробувальне обладнання та допоміжне обладнання. При виїзді до замовника використовується пересувні повірочні лабораторії, а саме:

 • пересувна вагоповірочна лабораторія на базі автомобілю DAF-95. Наявний комплект еталонних гир та технологічного обладнання лабораторії дозволяє виконувати повірку усіх типів автомобільних, платформених або кранових вагів безпосередньо на місці їх експлуатації;
 • пересувна проливна лабораторія на базі автомобілю VW LT-35. Обладнаний комплектом еталонних мірників та насосно-розподільчим обладнанням, що дозволяє якісно та швидко виконувати роботи з градуювання резервуарів об’ємним методом, повірки автомобільних та залізничних цистерн на території підприємства – замовника.

            Відділ спеціалізується на виконанні робіт з повірки (калібрування) та метрологічної атестації засобів вимірювальної техніки, а також атестації випробувального обладнання за наступними видами вимірювань:

 • 01 вимірювання геометричних величин:

 • вимірювання лінійних величин:

штангенінструмент, мікрометричний інструмент, головки вимірювальні, індикатори та індикаторні прилади, міри, метpоштоки, сита, оптиметpи, мікроскопи інструментальні, універсальні та відлікові, машини оптіко-механічні вимірювальні, калібри, повірочний інструмент, діафрагми стандартні, вимірювачі деформації клейковини;

 • вимірювання кутових величин:

кутоміри, кутники, рівні всіх типів, міри кутові всіх типів;

 • геодезія:

нівеліри, теодоліти, тахеометри, рейки нівелірні, рулетки, світловіддалеміри лазерні ручні (лазерні рулетки);

 • прилади неруйнівного контролю:

ультразвукові товщиноміри, дефектоскопи, стандартні зразки для ультразвукової товщинометрії та дефектоскопії;

    
 • 02 вимірювання механічних величин:
 • вимірювання маси:

ваги автомобільн, ваги вагонні, ваги кранові, ваги конвеєрні, ваги бункерні, ваги торгівельні, лабораторні ваги, гирі загального призначення та еталонні, дозатори вагові, дозатори фасувальних машин;

 • вимірювання сили, твердості:

машини випробувальні та преси, динамометри, копри маятникові,датчики силовимірювальні и ваговимірювальні тензорезисторні, динамометричні (моментні) ключи, грамометри, склеромери, твердоміри;

 • вимірювання параметрів руху:

тахометри, таксометри, спідометри механічні та електричні, центрифуги, лічильники обертів;

 • параметрів повітряного потоку:

анемометри, вимірювачі швидкості повітряних і газових потоків, напорні трубки (пневмометричні трубки);

 • засоби технічної діагностики автомобільного транспорту:

стенди для балансування коліс, стенди для перевірки гальмівних сил автомобілів,стенди для перевірки стану рульового колеса,стенд регулювання світла фар та ін.;

 • 03 вимірювання параметрів потоку, витрати, рівня, об’єму речовин:

 • вимірювання рівня, об’єму, місткості:

градуювання резервуарів циліндричних вертикальних та горизонтальних, автоцистерни калібровані та паливозаправники, колонки мастилоpоздавальні, колонки паливо роздавальні для рідкого палива та газу, мірники еталонні 1 та 2 розряду,рівнеміри, вимірювач об’ємів, дозатори медичні, дозатори машин для фасування харчових та технічних рідин,міри місткості скляні,піпетки та ін. аспіраторів;

 • 04 оптико-фізичні вимірювання.

 

Крім зазначених видів метрологічних робіт фахівці відділу проводять:

 • високоточні та складні вимірювання геометричних та механічних величин;
 • розробку та метрологічну експертизу програм та методик метрологічної атестації засобів вимірювальної техніки та випробувального обладнання.

 

 

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

6

 

7

 

 

Відділ державного метрологічного контролю ЗВТ механічних та геометричних величин здійснює:
атестацію засобів вимірювальної техніки та випробувального обладнання;
калібрування ємностей;
високоточні та складні вимірювання;
розробку та метрологічну експертизу програм та методик метрологічної атестації засобів
вимірювальної техніки та випробувального обладнання.
      Працівники відділу мають професійну підготовку, високу кваліфікацію та значний досвід.
 


           Вартість робіт визначається затвердженими тарифами на метрологічні роботи, та за договірними цінами, які встановлюються на підставі діючих в ДП «Кривбасстандартметрологія» методик розрахунку їх вартості.
           Запрошуємо до співробітництва з питань повірки, калібрування, метрологічної атестації та кваліфікованої допомоги з вибору та/або експлуатації засобів вимірювальної техніки та випробувального обладнання, проведення високоточних вимірювань, розробку та експертизу програм та методик атестації засобів вимірювальної техніки або випробувального обладнання.
                     Крім того, нагадуємо всім нашим партнерам що згідно статті 28 Закону України "Про метрологію та метрологічну діяльність" яка встановлює процедуру складання та погодження переліків засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації та підлягають повірці необхідно до 1 грудня поточного року скласти переліки ЗВТ та надати їх на погодження до територіальних органів Держспоживстандарту України.

 

Начальник вiддiлу
державного метрологiчного контролю
засобiв вимiрювальної технiки механiчних
та геометричних величин,
Філімонова Тетяна Вадимівна
вул. Тевосяна, 5
кiмната   № 206
телефон     (056) 407-12-64
моб.тел (067)539-04-27
Факс          (056) 407-12-61
E-mail:      dcsms@ukrpost.ua

 

 

 

 

 

 

 


НОВИНИ

Архів новин 2014

Архів новин 2013

Архів новин 2012

Архів новин 2011

Архів новин 2010

Архів новин 2009

3

4

2

2

2

 

© 2017 ДП “КРИВБАССТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ”