header_blue
ГОЛОВНА СТОРІНКА ІСТОРІЯ ЦЕНТРУ АДМІНІСТРАЦІЯ КОНТАКТИ ПОСЛУГИ ФОТО
 

Вiддiл стандартизації


Реєстрація технічних умов

Фонд нормативної документації

Висококваліфіковані спеціалісти відділу стандартизації ДП „Кривбасстандартметрология” допоможуть Вам уникнути марної трати часу і помилок при формуванні та актуалізації фонду нормативних документів на Вашому підприємстві; розробці та оформленні Технічних умов відповідно до вимог Національних стандартів України; здійснять  реєстрацію Технічних умов.

Інформаційний фонд нормативних документів нараховує понад 23000 примірників, серед яких

 • Національні стандарти України (ДСТУ, РСТ та ін.) та керівні документи;
 • Міждержавні стандарти (ГОСТ);
 • Стандарти міжнародних організацій (ISO ,IEC);
 • Європейських стандартів (EN);
 • Класифікатори міждержавних та національних стандартів;
 • Державні класифікатори продукції та послуг (ДКПП та ін.);
 • Каталоги нормативних документів України;
 • Технічні регламенти;
 • Довідники продукції, яка виробляється за ТУ.

ДП „Кривбасстандартметрология” є офіційним агентом ДП "УКРАРХБУДІНФОРМ" з виготовляння та розповсюдження копій норматівних документів, які зберігаються в фонді НД у сфері містобудування, будівництва та промисловості будівельних матеріалів.

Також повідомляємо, що ДП "КРИВБАССТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ" також виконує функції агента з розповсюдження офіційних копій нормативних документів (НД), що діють на території України, згідно агентської угоди № 008 від 19.11.2012 р.

        
У нас Ви можете замовити офіційні копії НД на паперових носіях: національних стандартів України (ДСТУ), у тому числі гармонізованих з міжнародними та європейськими (ДСТУ ISO, ДСТУ IEC, ДСТУ EN тощо); міждержавних стандартів (ГОСТ).

Фонд НД ДП "Кривбасстандартметрология” надає послуги:

 • Виготовлення офіційних копій стандартів у сфері містобудування, будівництва та промисловості будівельних матеріалів;
 • Актуалізація НД – інформування про зміну (з наданням тексту змін), заміну, скасування та нові надходження стандартів;
 • Користування нормативними документами та каталогами в читальній залі;
 • Підбір нормативних документів за певним напрямком (тематикою);
 • Допомога при розробці Технічних умов;
 • Методична допомога з питань поставлення продукції на виробництво.

Відділ стандартизації здійснює реєстрацію Технічних умов (ТУ) та змін до них, розроблених підприємствами.

З січня 2005 року на відділ стандартизації покладено функції ведення секретаріату Технічного Комітету стандартизації ТК9 „Руди залізні та марганцеві”.

Пропонуючи наші послуги ми завжди готові до плідної співпраці з усіма, кому необхідний наш професійний досвід і знання, ми сподіваємось стати корисними всім тим, хто бажає підвищувати якість продукції і послуг та в цілому якість життя.

 

До уваги керівників підприємств та суб'єктів підприємницької діяльності!

З метою підготовки спеціалістів підприємств регіону з питань стандартизації, підвищення їх інформованості в сфері національної, міждержавної та міжнародної стандартизації, набуття практичного досвіду та навиків в роботі, ДП „Кривбасстандартметрологія” проводить практичне стажування на базі відділу стандартизації та фонду нормативних документів.

Стажування працівників підприємств проводиться з залученням провідних фахівців ДП „Кривбасстандартметрологія” за наступними напрямками:

- законодавство в сфері національної та міжнародної стандартизації, новітні напрямки розвитку національної стандартизації, правила застосування міждержавних та міжнародних документів, термінологія, категорії НД;

- правила та порядок розробки нормативних документів (технічних умов) на продукцію та послуги, можливість участі в розробці національних нормативних документів (ДСТУ) підприємствами виробниками, право власності НД;

- визначення переліку необхідних нормативних документів та порядок формування та ведення фонду НД підприємств, придбання практичних навиків в роботі з державними покажчиками, каталогами, довідниками;

- порядок постановки на виробництво нових видів продукції та порядок і правила складання декларації про відповідність.

Перелік напрямків стажування може бути доповнений та скорегований за бажанням замовників з урахуванням специфіки виробництва, актуальністю питань на даний момент, тощо.

По закінченню стажування та успішного складання заліку, представники підприємств одержують свідоцтва встановленого зразка.

         З питань стажування працівників Вашого підприємства просимо звертатись до відділу стандартизації ДП „Кривбасстандартметрологія”.

Звертайтесь будь ласка

Відділ стандартизації
вул. Орджонікідзе, 23, кiмната   № 202

телефон    407-08-11
моб.тел (067)539-04-39
Факс           407-08-11
E-mail:    dcsms@ukrpost.ua


НОВИНИ

Архів новин 2014

Архів новин 2013

Архів новин 2012

Архів новин 2011

Архів новин 2010

Архів новин 2009

3

4

2

2

2

 

© 2024 ДП “ДНІПРОСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ” Криворізька філія