header_blue
ГОЛОВНА СТОРІНКА ІСТОРІЯ ЦЕНТРУ АДМІНІСТРАЦІЯ КОНТАКТИ ПОСЛУГИ ФОТО
 

Науково-технічний вiддiл стандартизації

Висококваліфіковані спеціалісти науково-технічного відділу стандартизації ДП «ДНІПРОСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» Криворізька філія  допоможуть Вам уникнути марної трати часу і помилок при формуванні та актуалізації фонду нормативних документів на Вашому підприємстві; розробці та оформленні Технічних умов відповідно до вимог Національних стандартів України; здійснять  реєстрацію Технічних умов.
Інформаційний фонд нормативних документів нараховує понад 23000 примірників, серед яких

 • Національні стандарти України (ДСТУ, РСТ та ін.) та керівні документи;
 • Міждержавні стандарти (ГОСТ);
 • Стандарти міжнародних організацій (ISO ,IEC);
 • Європейських стандартів (EN);
 • Класифікатори міждержавних та національних стандартів;
 • Державні класифікатори продукції та послуг (ДКПП та ін.);
 • Каталоги нормативних документів України;
 • Технічні регламенти;
 • Довідники продукції, яка виробляється за ТУ.

ДП «ДНІПРОСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» Криворізька філія є офіційним агентом ДП "УКРАРХБУДІНФОРМ" з виготовляння та розповсюдження копій нормативних документів, які зберігаються в фонді НД у сфері містобудування, будівництва та промисловості будівельних матеріалів.
Також повідомляємо, що ДП «ДНІПРОСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» Криворізька філія також виконує функції агента з розповсюдження офіційних копій нормативних документів (НД), що діють на території України, згідно агентської угоди № 008 від 19.11.2012 р.
У нас Ви можете замовити офіційні копії НД на паперових носіях: національних стандартів України (ДСТУ), у тому числі гармонізованих з міжнародними та європейськими (ДСТУ ISO, ДСТУ IEC, ДСТУ EN тощо); міждержавних стандартів (ГОСТ).
Фонд НД ДП «ДНІПРОСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» Криворізька філія надає послуги:

 • Виготовлення офіційних копій стандартів у сфері містобудування, будівництва та промисловості будівельних матеріалів;
 • Актуалізація НД – інформування про зміну (з наданням тексту змін), заміну, скасування та нові надходження стандартів;
 • Користування нормативними документами та каталогами в читальній залі;
 • Підбір нормативних документів за певним напрямком (тематикою);
 • Допомога при розробці Технічних умов;
 • Методична допомога з питань поставлення продукції на виробництво.

Науково-технічний відділ стандартизації здійснює реєстрацію Технічних умов (ТУ) та змін до них, розроблених підприємствами.
З січня 2005 року на відділ стандартизації покладено функції ведення секретаріату Технічного Комітету стандартизації ТК9 „Руди залізні та марганцеві”.
Пропонуючи наші послуги ми завжди готові до плідної співпраці з усіма, кому необхідний наш професійний досвід і знання, ми сподіваємось стати корисними всім тим, хто бажає підвищувати якість продукції і послуг та в цілому якість життя.

До уваги керівників підприємств та суб'єктів підприємницької діяльності!

З метою підготовки спеціалістів підприємств регіону з питань стандартизації, підвищення їх інформованості в сфері національної, міждержавної та міжнародної стандартизації, набуття практичного досвіду та навиків в роботі, ДП «ДНІПРОСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» Криворізька філія проводить практичне стажування на базі науково-технічного відділу стандартизації та фонду нормативних документів.
Стажування працівників підприємств проводиться з залученням провідних фахівців ДП «ДНІПРОСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» Криворізька філія за наступними напрямками:
- законодавство в сфері національної та міжнародної стандартизації, новітні напрямки розвитку національної стандартизації, правила застосування міждержавних та міжнародних документів, термінологія, категорії НД;
- правила та порядок розробки нормативних документів (технічних умов) на продукцію та послуги, можливість участі в розробці національних нормативних документів (ДСТУ) підприємствами виробниками, право власності НД;
- визначення переліку необхідних нормативних документів та порядок формування та ведення фонду НД підприємств, придбання практичних навиків в роботі з державними покажчиками, каталогами, довідниками;
- порядок постановки на виробництво нових видів продукції та порядок і правила складання декларації про відповідність.
Перелік напрямків стажування може бути доповнений та скорегований за бажанням замовників з урахуванням специфіки виробництва, актуальністю питань на даний момент, тощо.
По закінченню стажування та успішного складання заліку, представники підприємств одержують свідоцтва встановленого зразка.
         З питань стажування працівників Вашого підприємства просимо звертатись до науково-технічного відділу стандартизації ДП «ДНІПРОСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» Криворізька філія.

Звертайтесь будь ласка
Науково-технічний вiддiл стандартизації

вул. Криворіжсталі, 23, кiмната   № 202


моб.тел (067)539-04-39
E-mail:krdcsms@ukr.net


НОВИНИ

Архів новин 2014

Архів новин 2013

Архів новин 2012

Архів новин 2011

Архів новин 2010

Архів новин 2009

3

4

2

2

2

 

© 2024 ДП “ДНІПРОСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ” Криворізька філія