header_blue
ГОЛОВНА СТОРІНКА ІСТОРІЯ ЦЕНТРУ АДМІНІСТРАЦІЯ КОНТАКТИ ПОСЛУГИ ФОТО
 

Вiддiл повірки та калібрування ЗВТ ТЕРТВ

№ ПК 030-2004 вiд 22.12.2004

Відділ державного метрологічного контролю засобів вимірювальної техніки теплоелектрорадiотехнiчних величин є структурним підрозділом метрологічної служби ДП„Кривбасстандартметрологія”.

      Відділ, в межах своєї компетенції, організовує і очолює роботи по забезпеченню єдності вимірювань в регіоні по видам вимірювань і типам засобів вимірювальної техніки (ЗВТ) згідно галузі акредитації.

      Мета діяльності відділу – забезпечення найвищого рівня метрологічних робіт та послуг на основі впровадження нової вимірювальної техніки для захисту національної економіки та споживачів від недостовірних результатів вимірювань.

      Відділ акредитований на проведення повiрки, калiбровки і метрологічної атестації засобів вимірювальної техніки та інформаційно-вимірювальних систем за такими видами вимірювань:

01 - Вимірювання геометричних величин;

03 – вимірювання параметрів потоку, витрати, рівня, об'єму речовин;

04 – вимірювання тиску i вакууму;

05 – вимірювання фізико-хімічного складу та властивостей речовин;

06 – температурні і теплофізичні вимірювання;

07 – вимірювання часу та частоти;

08 – вимірювання електричних і магнітних величин;

09 – радіотехнічні і радіоелектронні вимірювання;

11 – оптико-фiзичнi вимірювання.

 

      Відділ також виконує роботи по повірці та атестації засобів вимірювальної техніки медичного призначення, та атестації випробувального обладнання.

      Для виконання цих робіт відділ має 125 вихідних та 223 робочих еталонів, якi застосовуються на 57 атестованих робочих місцях, які займають 19 приміщень. Загальна площа приміщень становить 443,2 м2

      На базі комп’ютеризованої витратомірної проливної установки VS – 80 створено робоче місце  по повірці лічильників холодної та гарячої води. Повірка лічильників води виконується на високому технічному рівні та в короткі терміни (для населення повірка лічильників води становить 1 добу).

           Введена в експлуатацію та пройшла державну метрологічну атестацію проливна установка АС 50-150 для повірки лічильників води та тепла.

          Установка призначена для передавання розміру одиниць об'ємної витрати та об'єму холодної води, що протікає по трубопроводу, робочим засобам вимірювальної техніки - лічильникам води, витратомірам-лічильникам, теплолічильникам, перетворювачам об'ємної витрати з номінальними діаметрами від 50 мм до 150 мм при повірці та калібруванні.

          Технічні характеристики установки:

  1. Вимірювальне середовище - вода питна, без механічних домішок, температурою від 10 до 40 °С.
  2. Межі основної відносної похибки вимірювання об'єму в діапазонах витрат від  Qmin до Qmax   не більше 0,3 %;
  3. Діапазон витрат, відтворених установкою від 0,3 до 180 м3/год.

        В зв'язку з цим, ДП "Кривбасстандартметрологія" пропонує послуги з повірки лічильників води та тепла діаметром від 15 до 150 мм (включно). Запрошуємо до співпраці усіх зацікавлених осіб.

      У відділі працюють 24 висококваліфіковані освічені спеціалісти з великим досвідом роботи, атестовані як державні повірники.

      Окрім повiрки працівниками відділу надаються квалiфiкованi консультації щодо застосування засобів вимірювальної техніки та обладнання. Також спеціалістами відділу проводяться роботи з експертизи технічної документації.

Нагадуємо всім нашим пртнерам, що згідно статті 28 Закону України "Про метрологію та метрологічну діяльність", яка встановлює процедуру складання та погодження переліків засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації та підлягають повірці, необхідно до 1 грудня поточного року скласти переліки ЗВТ та надати їх на погодження до територіальних органів Держспоживінспекції України.

 

Начальник відділу державного метрологічного контролю
засобів вимірювальної техніки
теплоелектрорадiотехнiчних величин
Романов Анатолій Іванович
вул. Тевосяна, 5
кiмната   № 315
телефон (056) 407-12-63
моб.тел (067)539-04-34
Факс      (056) 407-12-61
E-mail: dcsms@ukrpost.ua

 


НОВИНИ

Архів новин 2014

Архів новин 2013

Архів новин 2012

Архів новин 2011

Архів новин 2010

Архів новин 2009

3

4

2

2

2

 

© 2017 ДП “КРИВБАССТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ”