header_blue
ГОЛОВНА СТОРІНКА ІСТОРІЯ ЦЕНТРУ АДМІНІСТРАЦІЯ КОНТАКТИ ПОСЛУГИ ФОТО
 

Лабораторія молекулярно-генетичних досліджень ГМО

Для забезпечення контролю продукції на вміст ГМО  на базі Державного підприємства “Кривбасстандартметрологія” створена і працює лабораторія по контролю ГМО.
 Лабораторія відповідає вимогам, які пред’являються  до лабораторії молекулярно-генетичного профілю, обладнана сучасним аналітичним обладнанням відомих світових виробників таких як: "ДНК - Технологія" (Росія); "EPPENDORF" (Німетчина); "BioSan" (Латвія); "СА-MI" (Італія).
Випробування харчової продукції та продовольчої сировини на вміст ГМО проводиться згідно міжнародних стандартів, при проведенні випробувань з метою контролю якості результатів лабораторія використовує сертифіковані стандартні зразки.  В лабораторії працюють фахівці, що мають знання роботи з проведення випробувань методом ПЛР (полімеразно-ланцюгова реакція) у реальному часі.                                
Лабораторія проводить наступні види випробувань харчових продуктів, та продовольчої сировини:

Якісне визначення вмісту генетично-модифікованих організмів

Перевірка продуктів харчування та продовольчої сировини на наявність ГМО - виявлення регуляторних послідовностей промотору (35S) та термінатору (NOS);

Кількісне визначення вмісту генетично-модифікованих організмів

Ідентифікація та кількісне визначення вмісту ГМО у продуктах харчування та продовольчої сировині .
Термін виконання робіт з визначення якості та кількості ГМО, складає три дні з моменту надходження зразків до лабораторії.

Випробувальна лабораторія акредитована на відповідність ДСТУ/IEC 17025:2006 (ISO/IEC 17025:2005), на незалежність та технічну компетентність в Національному Агентстві з Акредитації України (атестат акредитації №2Н969 від 08 листопада 2009 р.) Чим засвідчується гарантія якості робіт, що досягається функціонуванням системи якості, яка передбачає:
    -    достовірність результатів випробувань та вимірювання (забезпечується адміністративною та фінансовою незалежністю від виробників (постачальників) продуктів);
    -     застосування стандартизованих методик випробувань.

 

Начальник лабораторії Кулько Ніна Володимирівна

вул. Орджонікідзе, 23, каб 401,  тел. (056) 407-09-37; факс (056) 407-08-03 моб.тел (067)539-04-38
E-mail: dcsms@ukrpost.ua, prod-test@yandex.ru

 

 

 


НОВИНИ

Архів новин 2014

Архів новин 2013

Архів новин 2012

Архів новин 2011

Архів новин 2010

Архів новин 2009

3

4

2

2

2

 

© 2021 ДП “КРИВБАССТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ”