header_blue
ГОЛОВНА СТОРІНКА ІСТОРІЯ ЦЕНТРУ АДМІНІСТРАЦІЯ КОНТАКТИ ПОСЛУГИ ФОТО
 
Політика у сфері якості

Стратегічна мета реалізації нашої Політики у сфері якості – направлена на захист споживачів за допомогою впровадження системи технічного регулювання в усіх сферах господарювання.

Ми прагнемо до співпраці з замовниками шляхом надання таких послуг, які максимально задовольняють потреби споживачів та перевищують їх очікування.

Ми – організація орієнтована на споживача
Ми сприяємо успішній діяльності наших замовників, здійснюючи підтримку підприємств, шляхом надання послуг зі стандартизації, метрології, підтвердження відповідності, управління якістю та управління навколишнім середовищем, що у кінцевому результаті сприяє якості продукції та якості життя.

Ми – організація, сприйнятлива до нового
Ми організація яка впроваджує Європейський та світовий досвід, іде в ногу з часом. Ми готові до змін і постійно працюємо над створюванням нових та необхідних видів послуг, розширюємо як географічні так і галузеві межі своєї діяльності.

Ми – організація, яка впроваджує сучасні методи управління тому, що це не тільки корисно, прогресивно, але і економічно вигідно.

Ми – ефективна організація
Ми прагнемо максимально повного та ефективного використання інформаційних, матеріальних, фінансових та людських ресурсів організації.

Ми – організація, яка постійно навчається
Ми підвищуємо свій професійний рівень шляхом постійного підвищення кваліфікації кожного співробітника та удосконалення внутрішніх організаційних відносин, а також використовуючи прогресивні технології, для пропаганди досвіду та передачі знань нашим замовникам

Ми – конструктивна організація партнерського типу
Наш успіх ми пов’язуємо з успіхом тих, для кого і з ким працюємо. Ми оцінюємо нашу допомогу довірою наших замовників.

Ми – організація, яка базує свою діяльність на лідерстві та залученні персоналу
Ми цінимо здатність наших лідерів сприяти професійній самореалізації кожного фахівця.

Ми працюємо для тих, хто зробив ставку на якість!

Створення якості життя - пріоритет кожного з нас!

 

 


НОВИНИ

Архів новин 2014

Архів новин 2013

Архів новин 2012

Архів новин 2011

Архів новин 2010

Архів новин 2009

3

4

2

2

2

 

© 2021 ДП “КРИВБАССТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ”