header_blue
ГОЛОВНА СТОРІНКА ІСТОРІЯ ЦЕНТРУ АДМІНІСТРАЦІЯ КОНТАКТИ ПОСЛУГИ ФОТО
 

 

08.12.2011

Вiддiл стандартизації

До уваги виробників та постачальників!

            До фонду ДП “Кривбасстандартметрологія” продовжують надходити нові нормативні документи, серед яких:

Позначення стандарту

Назва стандарту

ДСТУ Б В.2.6-118:2010

Ферми залізобетонні. Технічні умови (ГОСТ 20213-89, MOD)

ДСТУ Б В.2.6-112:2010

Блоки стінові бетонні i залiзобетонні для будівель. Загальні технічні умови (ГОСТ 19010-82, MOD)

ДСТУ Б В.2.6-106:2010

Конструкції бетонні i залiзобетонні для колодязів каналізаційних, водопровідних i газопровідних мереж. Технічні умови (ГОСТ 8020-90, MOD)

ДБН В.2.6-163:2010

Конструкції будівель і споруд. Сталеві конструкції. Норми проектування, виготовлення і монтажу.

ДСТУ OIML D 8:2008

Метрологія. Еталони. Вибір, визнання, застосування, зберігання та документація (OIML D 8:2004, IDT)

ДСТУ OIML D 12:2007

Метрологія. Сфери застосування засобів вимірювальної техніки, що підлягають повірці (OIML D 12:2002, IDT)

ДСТУ OIML D 2:2007

Метрологія. Узаконені одиниці фізичних величин (OIML D 2:1999, IDT)

ДСТУ OIML D 5:2007

Метрологія. Повірочні схеми для засобів вимірювальної техніки. Правила розроблення (OIML D 5:1982, IDT)

ДСТУ OIML D 28:2007

Умовне значення результату зважування в повітрі (OIML D 28:2004, IDT)

ДСТУ 2319-93

Полотна трикотажні. Види, в'язальне устаткування, переплетення. Терміни та визначення

ГОСТ 25725

Инструменты медицинские. Термины и определения

ДСТУ 4388:2005

Вироби медичні. Класифікування залежно від потенційного ризику застосування. Загальні вимоги

ДСТУ CR 14379:2006

Класифікування іграшок. Настанови (CR 14379:2002, IDT)

ДСТУ ГОСТ 28000:2009

Тканини для одягу чистововняні, вовняні та напiввовняні. Загальні технічні умови (ГОСТ 28000-2004, IDT)

ДСТУ 7164:2010

Кукурудза цукрова консервована. Технічні умови

ДСТУ 7165:2010

Горошок зелений консервований. Технічні умови

ДСТУ 7238:2011

Система стандартів безпеки праці. Засоби колективного захисту працюючих. Загальні вимоги та класифікація

ДСТУ 7239:2011

Система стандартів безпеки праці. Засоби індивідуального захисту. Загальні вимоги та класифікація

Детальну інформацію Ви можете отримати у відділі стандартизації (к.215)  та за телефоном   407-08-11.

 

08.12.2011

Технічний комітет ТК 9 “РУДИ ЗАЛІЗНІ ТА МАРГАНЦЕВІ”

Секретаріат ТК 9 "Руди залізні та марганцеві" в рамках міжнародного співробітництва з членами ISO/ТС 102 “Руда залізна і залізо прямого відновлювання” підтримав пропозицію Бразильського Комітету по залізним рудам щодо участі в роботі дослідницької групи SG 7 “Collection and analysis of data on the precision of sampling and sample preparation actually obtained in practice” (Збирання та аналізування даних з похибки відбирання і готування проб, дійсно отриманих на практиці) та протягом 2011 року проводив дослідження разом з гірничорудними підприємствами Криворізького залізорудного басейну.
Метою цієї роботи було встановлення  кореляції між похибкою, фактично досягнутою на практиці, хімічних елементів та других показників якості, таких як масова частка вологи, крупність, тощо, накопичення та оброблення результатів проведених досліджень із усіх країн – учасників. В дослідницькому експерименті Україна приймала участь поряд із такими країнами як Австралія, Бразилія, Германія, Канада, Китай, Корея, Південна Африка, що також надали свою згоду на участь у проекті.

Зібрані протягом року матеріали, згідно з робочою програмою, були опрацьовані, зведені в технічні специфікації та надіслані для узагальнення уповноваженому SG7  підкомітету ISO/TC 102/SC 1.

 

07.12.2011

Випробувальна лабораторія
"Неруйнівний контроль і технічна діагностика"

Випробувальна лабораторія неруйнівного контролю та технічної діагностики ДП «Кривбасстандартметрологія надає новий вид послуг - здійснює контрольні та сертифікаційні випробування газополум'яного обладнання, а саме:
- різаків;
- пальників;
- бачків для рідкого пального;
- ацетиленових генераторів;
- редукторів;
- манометрів;
- рукавів гумовотканинних;
- керосинорізу.

Наші кваліфіковані спеціалісти здійснюють технічний огляд газополум’яного обладнання з виїздом на об’єкт замовника.

           Професійність співробітників, якісне обладнання та вигідна цінова політика забезпечать надійність та безпечну роботу Вашого обладнання.

 

06.12.2011

Випробувальна лабораторія продукції легкої промисловості

Випробувальна лабораторія продукції легкої промисловості, яка входить до складу випробувального центру ДП “Кривбасстандартметрологія” підтвердила свою компетентність відповідно до вимог ДСТУ ISO/IEC 17025:2006 під час проведення інспекційного нагляду у листопаді  2011 р. та розширила  галузь акредитації за такими видами продукції:

шприци;

голки хірургічні, атравматичні;

голки ін’єкційні одноразового використання;

а випробувальна лабораторія «Прод – Тест» за показником - стерильність медичних виробів.

 

02.12.2011

Випробувальна лабораторія
«ПРОД-ТЕСТ»

Міжлабораторні порівняння результатів (МПР) випробувань та професійне тестування лабораторій є обов'язковим та невід'ємним  елементом  зовнішнього контролю якості випробувань у загальній системі  якості випробувальної лабораторії  і відіграє важливу роль при оцінці компетентності  і контролю її діяльності . Участь лабораторії в програмах та раундах міжлабораторних порівняльних результатів є обов'язковою вимогою міжнародних та національних стандартів ДСТУ ISO 17025 : 2006.
В листопаді 2011 року ВЛ "Прод -Тест" ДП "Кривбасстандартметрологія" прийняла участь в раунді  міжлабораторних порівняльних результатів вимірювань "Харчова продукція та сировина. Генетично модифіковані організми (Соя)" по якісному та кількісному визначенню  вмісту ДНК ГМ -сої лінії GTS 40-3-2 , який проводився  згідно Програми МПР  науково - дослідним центром випробувань продукції ДП "Укрметртестстандарт" Під час визначення якісного та кількісного вмісту генетично- модифікованих організмів були застосовані методи полімеразно - ланцюгової реакції "в реальному часі". Полімеразна цепна реакція (ПЦР) - це метод ферментативної нароботки  певних дволанцюгових фрагментів ДНК. На данний момент цей метод найбільш точний та результативний. Згідно заключному звіту  ВЛ "Прод - Тест" отримала  результати з 100 % збіжністю.

        

 

11.11.2011

Відділ сертифікації продукції, послуг та систем управління

Фахівці ДП «Кривбасстандартметрологія» прийняли участь у загально-державних заходах Європейського тижня якості в Україні, семінарах за участю провідних фахівців в сфері якості ДП “Укрметртестстандарт”, ДП “УкрНДНЦ”, ДП НДІ “Система”, членів громадської організації “Спілка фахівців-експертів з якості”, експертів Центру антикризових досліджень, на яких  були  розглянуті питання щодо якості вітчизняної продукції, як запоруки економічного зростання України, основних засад організації ринкового нагляду в Україні, застосування міжнародних стандартів, перспективи та проблемні питання підготовки фахівців у галузі якості.
Європейський тиждень якості в Україні проводиться щороку на виконання Указу Президента від 23.02.2001р. №113 «Про заходи щодо підвищення якості вітчизняної продукції» та розпорядження Президента від 14.10.2004р. №252 «Про підтримку проведення Європейського тижня якості в Україні». Як свідчить досвід, проведення Європейського тижня якості сприяє приверненню уваги суспільства до питання якості товарів й послуг, поширенню сучасних систем менеджменту, придбанню нового досвіду щодо формування ринку якісних товарів і послуг, поліпшенню інвестиційного клімату та визначення кращих українських виробників. Цього року Європейський тиждень якості проводиться під гаслом: «Якість заради кращого імпульсу».
В рамках Європейського тижня якості традиційно проходить Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарів України», виставка кращих видів продукції учасників конкурсу. Саме завдяки цьому загальнодержавному проекту вітчизняні виробники мають змогу продемонструвати свої можливості. А визначення переможців Конкурсу спонукатиме до підвищення ефективності виробництва з метою задоволення споживчих потреб.

 

09.11.2011

Відділ ТЕРТВ

Підрозділ повірки та калібрування фізико-хімічних та оптико-фізичних засобів вимірювальної техніки відділу ТЕРТВ ДП «Кривбасстандартметро-логія» віднедавна здійснює повірку приладів нового типу - вимірювачів концентрації парів етанолу у повітрі, що видихається (алкотестерів і алкометрів).
Фахівцями  було проведено значну  роботу з вивчення нормативної документації і теоретичних положень, що лежать в основі методів вимірювання, а також принципів дії найбільш поширених типів алкотестерів і алкометрів. ДП «Кривбасстандартметрологія» придбано генератор спиртово-повітряних сумішей «ГСВС-МЕТА-02М» виробництва російської фірми «МЕТА»,  який дає можливість здійснювати повірку та державну метрологічну атестацію приладів нового типу. Генератор атестований у ФДУП «ВНДІМ ім. Д.І. Менделєєва», як робочий еталон першого розряду.
Відповідно до Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» на всі прилади для визначення парів алкоголю у повітрі, що видихається, поширюється державний метрологічний нагляд. У зв'язку з цим алкотестери та алкометри підлягають періодичній повірці - один раз на півріччя, яку тепер можна зробити в ДП «Кривбасстандартметрологія».
Запрошуємо до співпраці підприємства, організації міста та інших регіонів України

 

09.11.2011

Вiддiл стандартизації

До уваги виробників та постачальників!

            До фонду ДП “Кривбасстандартметрологія” продовжують надходити нові нормативні документи, серед яких:

Позначення стандарту

Назва стандарту

ДСТУ Б В.2.6-118:2010

Ферми залізобетонні. Технічні умови (ГОСТ 20213-89, MOD)

ДСТУ Б В.2.6-112:2010

Блоки стінові бетонні i залiзобетонні для будівель. Загальні технічні умови (ГОСТ 19010-82, MOD)

ДСТУ Б В.2.6-106:2010

Конструкції бетонні i залiзобетонні для колодязів каналізаційних, водопровідних i газопровідних мереж. Технічні умови (ГОСТ 8020-90, MOD)

ДБН В.2.6-163:2010

Конструкції будівель і споруд. Сталеві конструкції. Норми проектування, виготовлення і монтажу.

ДСТУ OIML D 8:2008

Метрологія. Еталони. Вибір, визнання, застосування, зберігання та документація (OIML D 8:2004, IDT)

ДСТУ OIML D 12:2007

Метрологія. Сфери застосування засобів вимірювальної техніки, що підлягають повірці (OIML D 12:2002, IDT)

ДСТУ OIML D 2:2007

Метрологія. Узаконені одиниці фізичних величин (OIML D 2:1999, IDT)

ДСТУ OIML D 5:2007

Метрологія. Повірочні схеми для засобів вимірювальної техніки. Правила розроблення (OIML D 5:1982, IDT)

ДСТУ OIML D 28:2007

Умовне значення результату зважування в повітрі (OIML D 28:2004, IDT)

ДСТУ 2319-93

Полотна трикотажні. Види, в'язальне устаткування, переплетення. Терміни та визначення

ГОСТ 25725

Инструменты медицинские. Термины и определения

ДСТУ 4388:2005

Вироби медичні. Класифікування залежно від потенційного ризику застосування. Загальні вимоги

ДСТУ CR 14379:2006

Класифікування іграшок. Настанови (CR 14379:2002, IDT)

ДСТУ ГОСТ 28000:2009

Тканини для одягу чистововняні, вовняні та напiввовняні. Загальні технічні умови (ГОСТ 28000-2004, IDT)

ДСТУ 7164:2010

Кукурудза цукрова консервована. Технічні умови

ДСТУ 7165:2010

Горошок зелений консервований. Технічні умови

ДСТУ 7238:2011

Система стандартів безпеки праці. Засоби колективного захисту працюючих. Загальні вимоги та класифікація

ДСТУ 7239:2011

Система стандартів безпеки праці. Засоби індивідуального захисту. Загальні вимоги та класифікація

Детальну інформацію Ви можете отримати у відділі стандартизації (к.215)  та за телефоном   407-08-11.

 

09.11.2011

Інформація
щодо урочистого  підведення підсумків регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції «100 кращих товарів України» у 2011 році
для розміщення на сайті ДП «Кривбасстандартметрологія»

8 листопада у Кривому Розі відбулося урочисте підведення підсумків регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції «100 кращих товарів України» у 2011 році за участі міського голови Юрія  Григоровича Вілкула. Загалом на заході були присутні представники кращих підприємств міста, які є флагманами якості та візитівкою регіону й держави.
Регіональний етап Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) співпав з проведенням Європейського тижня якості в Україні і є своєрідним свідченням європейської спрямованості як криворізьких виробників, так і суспільства в цілому.
Міський голова привітав усіх, хто причетний до проведення головного форуму кращих підприємств Криворіжжя: переможців, лауреатів, учасників, гостей та організаторів.
«Престиж конкурсу, у якому підприємства нашого міста беруть участь з 2002 року, постійно зростає, а змагання за право стати переможцем спонукає місцевих товаровиробників до підприємницької ініціативи, пошуку, активного використання європейського та світового досвідів», - відзначив Ю.Вілкул.
У цьому році на регіональному рівні взяло участь 81 підприємство, що представило 84 види продукції, з них 22 - стали переможцями. З 14 підприємств, що взяли участь у загальнодержавному етапі конкурсу «100 кращих товарів України», стали переможцями – 8 підприємств, що представили 9 видів продукції.
Під час урочистостей міський голова висловив велику подяку кожному учаснику регіонального етапу конкурсу: «Усім хто дбає про впровадження новітніх технологій, підтримує розвиток підприємницької ініціативи за рахунок власних фінансових, трудових та інтелектуальних ресурсів. Величезні зусилля колективів передових підприємств міста втілюються в конкретні здобутки – зростає якість та конкурентоспроможність продукції, повніше враховуються потреби споживачів, більш дієвою стає турбота про захист довкілля. Ці позитивні зрушення відчуває не тільки кожен мешканець Криворіжжя – вони стають вагомим внеском у розвиток економіки країни», - підкреслив Юрій Григорович Вілкул.

 

13.10.2011

Вiддiл стандартизації

До уваги виробників продукції
за технічними умовами України!

Наказом  Державного Комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики від 19.09.2001 р. № 341,   введено в дію з 01.10.2011 р. Зміну № 4  ДСТУ 1.3:2004 «Національна стандартизація. Правила побудови, викладання, оформлення, погодження, прийняття та позначання технічних умов» та Зміну № 4  ДСТУ 1.6:2004 «Національна стандартизація. Правила реєстрації нормативних документів».
Одночасно повідомляємо, що згідно зміни № 4 ДСТУ 1.6:2004, після закінчення терміну чинності ТУ, виготовлення продукції за цими ТУ не допустимо.
За більш детальною інформацією  пропонуємо звернутися до відділу стандартизації ДП «Кривбасстандартметрологія», кімн. 202, 203  або за                тел.. 407-08-11.
Також до фонду ДП “Кривбасстандартметрологія” надійшли нормативні документи:
ДСТУ 3211:2009/ ГОСТ 1639:2009 «Брухт і відходи кольорових металів і сплавів», який введений в дію з 01.07.2011 та  поширюється на брухт і відходи кольорових металів і сплавів, призначених для подальшого механічного та металургійного переробляння.
Та нормативні документи:

Позначення стандарту

Назва стандарту

ДСТУ 7218:2011

Метрологія. Мірники металеві еталонні. Методика повірки (калібрування)

ДСТУ 7219:2011

Метрологія. Мірники металеві технічні. Методика повірки (калібрування)

ДСТУ EN 14079:2009

Марля медична бавовняна та бавовняно – віскозна. Вимоги та методи випробування.

Детальну інформацію Ви можете отримати у відділі стандартизації кімн. 215  та за телефоном   407-08-11.

 

07.10.2011

Випробувальна лабораторія продукції легкої промисловості

Для випробувальної лабораторії легкої промисловості придбано сучасне обладнання – прилад Мартиндаля. Це дає можливість фахівцям лабораторії освоїти та проводити  випробування за показником «стійкість до стирання» згідно європейських стандартів та Технічного регламенту  засобів індивідуального захисту.

 Так в період жовтень – листопад фахівці випробувальної лабораторії легкої промисловості ДП “Кривбасстандартметрологія” згідно вимог стандарту ДСТУ ISO/IEC 17025-2006 для підтвердження технічної  компетентності та професійності, забезпечення якості результатів випробування текстильних матеріалів візьмуть участь у між лабораторних випробуваннях. Буде використано прилад Мартиндаля та вітчизняне обладнання для проведення  порівнянь результатів випробувань.

 

19.09.2011

Відділ сертифікації продукції, послуг та систем управління

Шановні керівники та представники підприємств!

Національним агентством з акредитації України за результатами обстеження орган сертифікації систем управління ДП «Кривбасстандартметрологія» визнано таким, що відповідає міжнародним вимогам стандарту ISO/IEC 17021:2006 «Оцінка відповідності – Вимоги до органів, які провадять аудит і сертифікацію систем управління». Органу сертифікації видано атестат акредитації, що дає можливість проводити роботи з сертифікації систем управління відповідно стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001.

Акредитація за вимогами ISO/IEC 17021:2006 забезпечує те, що орган сертифікації здійснює сертифікацію компетентним, послідовним і неупередженим чином, сприяючи тим самим визнанню органу сертифікації та його сертифікатів на національному та міжнародному рівні. Також акредитація свідчить про те, що орган сертифікації дотримується принципу відкритості (доступності відповідної інформації про процеси аудиту та сертифікації, про стан сертифікації), конфіденційності інформації про замовника та реагування на скарги.

Неупереджене, послідовне та компетентне оцінювання органом сертифікації забезпечується функціонуванням внутрішньої системи управління, яка базується не принципах забезпечення якості послуг, найважливішим із яких є задоволення вимог замовника.

15.09.2011

Відділ стандартизації

До відома виробників та споживачів!

           
До фонду нормативних документів ДП “Кривбасстандартметрологія” продовжують надходити нормативні документи, серед яких:

Позначення стандарту

Назва стандарту

ДСТУ Б В.2.7-235:2010

Будівельні матеріали. Фасонні елементи з мінеральної вати для ізоляції трубопроводів. Технічні умови

ДСТУ Б В.2.7-237:2010

Камені бетонні i залiзобетонні бортові. Технічні умови (ГОСТ 6665-91, MOD)

ДСТУ Б В.2.6-109:2010

Плити залізобетонні стрічкових фундаментів. Технічні умови (ГОСТ 13580-85, MOD)

ДСТУ Б В.2.6-107:2010

Панелі стінові внутрішні бетонні i залiзобетонні для житлових i громадських будівель. Загальні технічні умови (ГОСТ 12504-80, IDT)

ДСТУ Б В.2.6-144:2010

Плити покриття залізобетонні для будівель підприємств. Технічні умови (ГОСТ 28042-89, MOD)

ДСТУ Б В.2.6-140:2010

Плити підвіконні залізобетонні для житлових, громадських i допоміжних будівель. Технічні умови (ГОСТ 26919-86, MOD)

ДСТУ Б В.2.7-238:2010

Плити бетонні тротуарні. Технічні умови (ГОСТ 17608-91, MOD)

ДСТУ Б В.2.7-46:2010

Цементи загальнобудівельного призначення. Технічні умови

ДСТУ 2161:2010

Засоби мийні синтетичні порошкоподібні. Метод визначання здатності до біологічного розкладання аніонних поверхнево-активних речовин

ДСТУ 2972:2010

Засоби мийні синтетичні порошкоподібні. Загальні технічні вимоги та методи випробовування

 

Детальну інформацію Ви можете отримати у відділі стандартизації (к.215)  та за телефоном   407-08-11.

 

30.08.2011

Випробувальна лабораторія промислової та будівельної продукції

На базі ДП «Кривбасстандартметрологія» 17 серпня 2011 р було проведено семінар для представників проектних інститутів міста Кривого Рогу на тему «Порядок прийняття в експлуатацію будинків».
На семінарі розглядались питання щодо введення в дію Наказу №91 від 24.06.2011р Про затвердження Порядку прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських будівель і споруд, прибудов до них, громадських будинків І та ІІ категорій складності, які збудовані без дозволу на виконання будівельних робіт і проведення технічного обстеження їх будівельних конструкцій та інженерних мереж.
Семінар було проведено в формі діалогу між представниками проектних інститутів, представниками Державної архітектурно-будівельної комісії та працівниками випробувальної лабораторії промислової та будівельної продукції ДП «Кривбасстандартметрологія».
Основні підсумки проведеного семінару:

  • Для прийняття в експлуатацію зазначених об’єктів в експлуатацію замовнику необхідно подати до Державної архітектурно-будівельної інспекції України за місцезнаходженням об’єктів Декларацію про готовність об’єкта до експлуатації.
  • Прийняття в експлуатацію здійснюється Державною архітектурно-будівельною інспекцією України безоплатно за результатами технічного обстеження будівельних конструкцій та інженерних мереж об’єкту.
  • Звіт про проведення технічного обстеження об’єкту складається з урахуванням вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, державних стандартів і правил уповноваженою організацію, що має відповідну ліцензію.

   

  18.08.2011

  Випробувальна лабораторія промислової продукції та сировини 

  До уваги!

  Хімічна лабораторія випробувального центру ДП"Кривбасстандартметрологія" протягом липня-вересня 2011 року проводить третій раунд міжлабораторних порівнянь випробувань «Вода. Фізико-хімічні показники (іони фосфатів, хлоридів, амонію, кальцію)»

  12.08.2011

  Відділ стандартизації

  До уваги!

              Згідно наказу Держспоживстандарту № 240 від 01.07.11 р. подовжено чинність до 31 грудня 2011 р. наступних нормативних документів:

  ДСТУ 3868-99 "Паливо дизельне. Технічні умови";
  ДСТУ 4063-2001 "Бензини автомобільні. Технічні умови", у тому числі  примітки 5 до таблиці 1 щодо встановлення дозволу на виробництво вітчизняних бензинів марок А-92, А-95, А-98 з нормою за показником "Сумарний вміст ароматичних вуглеводнів" не більш як 53 % мас.

  Також звертаємо увагу, що наказом Держспоживстандарту № 232 від 23.06.11 р. затверджені зміни до національних стандартів України з наданням чинності з 1 жовтня 2011 р.:

  Зміна № 1
  ДСТУ 1.2:2003

  Національна стандартизація. Правила розроблення національних нормативних документів

  Зміна № 2
  ДСТУ 1.11:2004

  Національна стандартизація. Правила проведення експертизи проектів національних нормативних документів

  До фонду ДП “Кривбасстандартметрологія” продовжують надходити нові нормативні документи, серед яких:

  Позначення стандарту

  Назва стандарту

  ДСТУ Б В.2.7-246:2010

  Камені бортові i стінові з гірських порід. Технічні умови

  ДСТУ Б В.2.7-245:2010

  Вироби керамічні клінкерні. Технічні умови

  ДСТУ Б В.2.7-126:2011

  Будівельні матеріали. Суміші будівельні сухі модифіковані. Загальні технічні умови

  ДСТУ Б В.2.6-148:2010

  Балки перекриттів дерев'яні. Технічні умови

  ДСТУ Б В.2.7-243:2010

  Вироби паркетні. Паркет планковий. Технічні умови

  ДСТУ Б В.2.7-241:2010

  Камінь бутовий. Технічні умови

  ДСТУ Б В.2.7-239:2010

  Будівельні матеріали. Розчини будівельні. Методи випробувань (EN 1015-11:1999, NEQ)

  ДСТУ 7135:2009

  Безпека у надзвичайних ситуаціях. Паспорт потенційно небезпечного об'єкта. Загальні вимоги

  ДСТУ 7136:2009

  Безпека у надзвичайних ситуаціях. Моніторинг потенційно небезпечних об'єктів. Порядок проведення

  ДСТУ Б EN 196-7:2010

  Методи випробування цементу. Частина 7. Методи відбору та підготовки проб цементу (EN 196-7:2007, IDT)

  Детальну інформацію Ви можете отримати у відділі стандартизації (к.215)  та за телефоном   407-08-11.

   

  04.08.2011

  Випробувальна лабораторія продукції легкої промисловості

   ДП “Кривбасстандартметрологія” згідно вимог стандарту ДСТУ ISO/IEC 17025-2006 для забезпечення якості результатів випробування текстильних матеріалів постійно здійснює контроль випробувань шляхом участі у програмах міжлабораторних порівнянь результатів випробувань.

  Так за участь у ІV раунді міжлабораторних порівняннях результатів вимірювань програми  МПР ЛП 04-02568182-01:2010/11 “Текстильні матеріали. Фізико-механічні, фізико-хімічні показники” , раунд 4 (серед  7-ми лабораторій – учасниць) у серпні місяці лабораторія отримала свідоцтво

          № UA – МПР 04-02568182-01:2010/11 від 25.03.11 р.  що підтверджує технічну  компетентність та професійність випробувальної лабораторії.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  01.08.2011

  В Муніципальному  центрі  послуг м.Кривого Рогу за адресою: м.Кривий Ріг, вул.Радянська, 1, щовівторка з 9.00 до 15.00 години представниками  ДП «Кривбасстандартметрологія» надаються консультації щодо діяльності Центру.

  27.07.2011

  Відділ сертифікації продукції, послуг та систем управління

  У першому півріччі 2011 року був прийнятий міжнародний стандарт ISO 50001 «Системи енергетичного менеджменту – вимоги та рекомендації щодо застосування». Даний стандарт є базовим, поряд зі стандартами серій ISO 9000 та 14000. Увібравши до себе найкращий світовий досвід з управління енергетикою підприємства, стандарт ISO 50001 покликаний, у першу чергу підвищити ефективність використання паливно-енергетичних ресурсів та зменшити шкідливий вплив на навколишнє середовище.


  Інтеграція системи енергетичного менеджменту, що відповідає вимогам стандарту ISO 50001, в систему управління організацією, забезпечує надійну основу для прийняття рішень в умовах наростаючої енергетичної кризи, дозволяє постійно підвищувати енергоефективність виробництва та, як наслідок, конкурентоспроможність продукції (послуг). Тільки функціонування на підприємстві ефективної системи енергетичного менеджменту, може бути запорукою успіху і максимальної віддачі від будь-яких інвестицій у сфері енергозбереження.


  ДП "Кривбасстандартметрологія" має п'ятнадцятирічний досвід інтеграції систем управління в умовах національних підприємств. Орган сертифікації систем управління ДП "Кривбасстандартметрологія" пропонує свої послуги з сертифікації систем енергетичного менеджменту на відповідність стандарту ISO 50001. Крім того, ДП "Кривбасстандартметрологія" має досвід співпраці з провідними науковими та проектними організаціями у сфері енергозбереження та здійснення енергоаудитів (енергетичних аудитів, енергетичних обстежень).

  13.07.2011

  Відділ стандартизації

  До уваги!


                Звертаємо увагу виробників молочної та м'ясної промисловості! Згідно наказу Держспоживстандарту № 590 від 27.12.10 р. з 01.10.2011 року набуває чинності:
  ДСТУ-Н 7182:2010 «Молочна та м'ясна промисловість. Правила розроблення, оформлення та вимоги до змісту технологічної інструкції».

                Зважаючи на вищенаведене, Вам необхідно переглянути та привести  зміст технологічних інструкцій у відповідність до вимог ДСТУ-Н 7182:2010.

                До фонду ДП “Кривбасстандартметрологія” продовжують надходити нові нормативні документи, серед яких:

  Позначення стандарту

  Назва стандарту

  ДСТУ 2661:2010

  Молоко коров'яче питне. Загальні технічні умови

  ДСТУ ISO 12080-1:2007

  Молоко сухе знежирене. Визначення вмісту вітаміну А. Частина 1. Колориметричний метод (ISO 12080-1:2000, IDT)

  ДСТУ 7179:2010

  Малина свіжа. Технічні умови

  ДСТУ 7183:2010

  Плоди субтропічних культур свіжі. Технічні умови

  ДСТУ 4963:2008

  Овес. Технічні умови

  ДСТУ 7151:2010

  Якість води. Визначення масової концентрації срібла експресним безекстракційним фотометричним методом

  ДСТУ OHSAS 18001:2010

  Системи управління гігієною та безпекою праці. Вимоги (OHSAS 18001:2007, IDT)

  ДСТУ EN 14749:2008

  Меблі побутові та кухонні для зберігання та робочі поверхні. Вимоги безпеки та методи випробування (EN 14749:2005, IDT)

  ДСТУ EN 14682:2008

  Безпечність дитячого одягу. Ланцюжки та витяжні шнури на дитячому одязі. Вимоги (EN 14682:2004, IDT)

  ДСТУ OHSAS 18001:2010

  Системи управління гігієною та безпекою праці. Вимоги (OHSAS 18001:2007, IDT)

  ДСТУ ГОСТ 9293:2009

  Азот газообразный и жидкий. Технические условия (ГОСТ 9293-74 (ИСО 2435-73), IDT)

  ДСТУ ISO 7211-1:2008

  Матеріали текстильні. Методи аналізу структури тканини. Частина 1. Методи подавання рисунка переплетення та схем набирання ниток основи у ремізи, ниток основи у бердо та підіймання реміз (ISO 7211-1:1984, IDT)

  ДСТУ ISO 7211-2:2008

  Матеріали текстильні. Методи аналізу структури тканини. Частина 2. Методи визначення кількості ниток на одиницю довжини (ISO 7211-2:1984, IDT)

  ДСТУ ISO 7211-3:2008

  Текстиль. Ткани. Структура. Методы анализа. Часть 3. Определение извитости нити, извлеченной из ткани (ISO 7211-3:1984, IDT)

  ДСТУ 3649:2010

  Колісні транспортні засоби. Вимоги щодо безпечності технічного стану та методи контролювання

  ДСТУ EN 443:2006

  Засоби індивідуального захисту голови. Каски пожежні (EN 443:1997, IDT)

  ДСТУ ГОСТ 19126:2009

  Інструменти медичні металеві. Загальні технічні умови (ГОСТ 19126-2007, IDT)

                Детальну інформацію Ви можете отримати у відділі стандартизації (к.215)  та за телефоном   407-08-11.

  04.07.2011

  Відділ ДМК МГВ

  24 червня 2011 року у ДП «Кривбасстандартметрологія» відбувся семінар для медичних закладів регіону

              24 червня 2011 року на базі ДП «Кривбасстандартметрологія» відбувся навчальний семінар для представників бюджетних та комерційних медичних закладів на тему: «Нагальні питання функціонування метрологічного забезпечення при проведенні робіт з охорони здоров’я громадян».

              До участі були запрошені працівники медичних закладів, які відповідають за забезпечення єдності вимірювань або придбання засобів вимірювальної техніки та медичного обладнання. З іншого боку у семінарі прийняло участь керівництво та провідні фахівці метрологічних відділів ДП «Кривбасстандартметрологія», що безпосередньо проводять роботи із метрологічного забезпечення та тісно співпрацюють з медициною міста.

              У ході семінару були розглянуті нагальні питання щодо нововведень та змін у чинному законодавстві у сфері метрології, впровадження нових стандартів, що регламентують вимоги до засобів вимірювальної техніки та медичного обладнання, особливості організації та проведення робіт із забезпечення єдності вимірювань, а також питання вдосконалення співпраці між ДП «Кривбасстандартметрологія» та медичними закладами.

              Окремим питанням було розглянуто особливості організації та проведення робіт з метрологічного контролю вихідних параметрів медичної апаратури, його важливість з точки зору все більшого використання обладнання іноземного виробництва. Фахівці ДП «Кривбасстандартметрологія» зауважили, що відсутність зазначеного контролю або його несвоєчасність може привести до негативного впливу медичних приладів на здоров’я пацієнта.

              Також було акцентовано питання щодо недосконалого метрологічного забезпечення у комерційних медичних закладах. Керівництво метрологічної служби ДП «Кривбасстандартметрологія» зауважило, що за результатами метрологічного контролю та нагляду на протязі 2010 року та першій половині 2011 року недоліків у забезпечені єдності вимірювання приватних лікарень або спеціалізованих медичних кабінетів виявлено на порядок більше, ніж у бюджетній сфері. Так найбільш поширеними порушеннями вимог чинного законодавства є: відсутність відповідальної особи за єдність вимірювань, відсутність затвердженого положення про метрологічну службу, неподання або несвоєчасне подання переліків засобів вимірювальної техніки до територіальних органів, використання не повіреного або не атестованого ЗВТ або обладнання.

              За результатами проведеного навчального семінару було прийнято рішення про поглиблення співробітництва між ДП «Кривбасстандартметрологія» та медичними закладами регіону, більш плідне використання результатів інформаційного обміну при плануванні подальшого розвитку, придбання нових засобів вимірювальної техніки або медичного обладнання, організації метрологічного забезпечення закладів медицини тощо.

   

  25.06.2011

  24 ЧЕРВНЯ ВІДКРИТО МЕМОРІАЛЬНУ ДОШКУ НА ЧЕСТЬ МАШКІНА ЛЕОНІДА ІВАНОВИЧА, ЯКИЙ ОЧОЛЮВАВ З 1998 ПО 2011 РОКИ ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВОРІЗЬКИЙ НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ"

  Поворот DSC_465124 червня у м. Кривому Розі у присутності представників системи Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, керівників провідних підприємств регіону, а також рідних і близьких було відкрито меморіальну дошку на честь Леоніда Івановича Машкіна, який з 1998 по 2011 роки очолював державне підприємство «Криворізький науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації». Відкриття меморіальної дошки було приурочене до річниці з дня народження Л. І. Машкіна.
  Під керівництвом Леоніда Івановича Машкіна
  ДП «Кривбасстандартметрологія здобуло заслужений авторитет серед споживачів і товаровиробників не лише міста Кривого Рогу та Дніпропетровської області, а й на території як України так і за її межами. За цей час підприємство перетворилося на одне із найсучасніших підприємств системи Держспоживстандарту України.
  Почесне право відкрити меморіальну дошку було надано дружині - Машкіній Світлані Василівні, директору департаменту стандартизації та метрології Держспоживстандару України Боженку О. В. та представнику міськради та міськвиконкому Гончаруку Г. П.
  Урочисту церемонію відкрив чинний директор
  ДП «Кривбасстандартметрологія» Андрій Костянтинович Андрюшко. Він зачитав привітального листа голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олександра Юрійовича Вілкула до присутніх та колективу підприємства. В ньому Олександр Юрійович щиро вшановує світлу пам'ять Л.І. Машкіна та висловлює впевненість, що відкриття меморіальної дошки на його честь «не лише сприятиме збереженню доброї пам’яті про цього мудрого керівника, а й спонукатиме всіх нас бути гідними продовжувачами розпочатої ним справи, зорієнтованої на суттєве підвищення якості життя нашого народу».
  Високий професіоналізм та особистісні якості Л. І. Машкіна відзначив у своєму слові директор Департаменту стандартизації та метрології Держспоживстандару України Олег Віталійович Боженко, наголосивши на значному особистому вкладі Леоніда Івановича у розвиток національної системи технічного регулювання. Також він підкреслив, що багато зусиль Леонід Іванович віддав науковій та викладацькій діяльності, звернувши особливу увагу на той факт, що силами Леоніда Машкіна було виховано цілу плеяду фахівців у галузі стандартизації, метрології, сертифікації.
  Із теплими словами виступив також представник апарату міськради та міськвиконкому Георгій Пилипович Гончарук, який підкреслив значний внесок Леоніда Машкіна у становлення розвитку промисловості регіону, його екології, а також збереження навколишнього середовища тощо. Він побажав колективу підприємства продовжувати традиції, започатковані Л. І. Машкіним.
  Після цього відбулося освячення та покладання квітів до меморіальної дошки присутніми.
  У пам'яті всіх тих, хто знав Леоніда Івановича, він залишився людиною, щедрою на добрі справи, талановитим організатором, мудрим учителем, визнаним лідером, який без залишку віддавав свою життєву енергію і силу в ім'я улюбленої справи.

  16.06.2011

  Орган з сертифiкацiї систем управління

  ДП «Кривбасстандартмерологія» повідомляє, що з метою реалізації Постанови Кабміну України від 11.05.2006р № 614 та в рамках заходів по впровадженню систем управління якістю в органах виконавчої влади органом сертифікації ДП «Кривбасстандартмерологія» в травні 2011 року проведена сертифікація систем управління якістю виконавчих комітетів Тернівської, Інгулецької, Центрально-Міської районних у місті Кривий Ріг рад. На підставі результатів перевірки та оцінки систем управління якістю адміністративних послуг, виконкомам видані сертифікати, що підтверджують відповідність систем управління якістю вимогам стандарту ДСТУ ISO 9001:2009. Таким чином, на сьогоднішній день в місті Кривому Розі впроваджені та сертифіковані системи управління якістю у всіх семи виконавчих комітетах районних у місті рад. Сертифікат на систему управління якістю адміністративних послуг - це відповідальність в майбутньому постійно відповідати високим критеріям в управлінні та є запорукою постійного покращення якості життя мешканців міста й контролю за цією діяльністю з боку суспільства. З метою постійної відповідності сертифікованих систем управління якістю органом сертифікації буде проводитися наглядовий аудит на протязі строку дії сертифікату.

   

  09.06.2011

  Шановні працівники легкої та текстильної

  промисловості, колеги!

  ромашки

  Щиро вітаємо Вас з нагоди професійного свята –
  Дня працівників легкої та текстильної промисловості!

  У цей день від усієї душі поздоровляємо всіх робітників і фахівців, ветеранів підприємств легкої промисловості, усіх, хто вносить вклад у розвиток галузі, зі святом!
  Бажаємо вам, міцного здоров'я, нових трудових досягнень, процвітання, успіхів у праці, родинного щастя , достатку та благополуччя!
  Зичимо гарного настрою і любові, нехай у Вашому житті панують гармонія та вдача!

  З повагою,
  Директор
   ДП «Кривбасстандартметрологія»                               А.К. Андрюшко

   

  09.06.2011

  ДП «Кривбасстандартметрологія» повідомляє
  про зміну режиму роботи підприємства


  ДП «Кривбасстандартметрологія» повідомляє про зміну режиму роботи підприємства:

  Понеділок – четвер:  08:15 – 17:00
  П’ятниця: 08:15 – 15:45
  Обідня перерва: 12:00 – 13:00

   

  06.05.2011

  з 1 травня

  29.04.2011

  з 1 травня

  16.04.2011

  Колектив ДП «Кривбасстандартметрологія» прийняв участь у Всеукраїнській щорічній акції «За чисте довкілля»

             16 квітня поточного року близько 200 працівників ДП «Кривбасстандартметрологія»  прийняли участь у  Всеукраїнській щорічній акції «За чисте довкілля».

             За час акції було прибрано понад 2 га прилеглої території, ліквідовано 2 несанкціонованих сміттєзвалища, висаджено близько 30 нових дерев та кущів.

             Акція проходила на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.03.2010 №777-р «Деякі питання проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів» з метою належної підготовки до Великодніх і травневих свят.

  14.04.2011

  Випробувальна лабораторія промислової продукції та сировини (ХІМІЧНА ЛАБОРАТОРІЯ)

         Хімічна лабораторія випробувального центру ДП"Кривбасстандартметрологія" протягом квітня-травня 2011 року проводить третій раунд міжлабораторних порівнянь випробувань «Вода. Фізико-хімічні показники (іони фосфатів, хлоридів, амонію, кальцію)».
         Наступний раунд міжлабораторних порівнянь випробувань буде проводитись у травні-червні 2011 року «Повітря робочої зони. Раунд №1: Визначення вмісту марганцю в зварювальних аерозолях».
         Про подальші раунди міжлабораторних порівнянь випробувань буде оголошено додатково.
         Запрошуємо профільні лабораторії прийняти участь в цих випробуваннях.

  14.04.2011

  Випробувальна лабораторія промислової та будівельної продукції

  ДП «Кривбасстандартметрологія»  отримала ліцензію на виконання  робіт з обстеження і оцінки технічного стану будівельних конструкцій, споруд та інженерних мереж.

  Ліцензія АГ № 573782 від 25 березня 2011 р. видана Державною архітектурно-будівельною інспекцією (м. Київ), згідно переліку робіт на інжинірингову діяльність у сфері будівництва по п. 7.02.00; 7.03.00.

  7.02.00

  Технічний огляд і оцінка стану будівельних конструкцій будівель, споруд та інженерних мереж

  7.03.00

  Обстеження і оцінка технічного стану будівельних конструкцій будівель, споруд та інженерних мереж (визначення параметрів і характеристик матеріалів і конструкцій із застосуванням спеціального устаткування, приладів та апаратури на об’єктах і в лабораторіях)

  Ліцензія надає право виконувати роботи на всій території України.

  Підприємство проводить обстеження та паспортизацію промислових і житлових будівель, введених в експлуатацію, а також будівель, які знаходяться на стадії реконструкції. Мета обстеження -  визначення технічного стану конструкцій і їх придатності до подальшої експлуатації.

  Роботи з обстеження виконуються в стислий термін, в складі лабораторії висококваліфіковані фахівці, в тому числі технічний експерт в галузі будівництва. Підприємство має високий рівень оснащеності випробувальної бази, що забезпечує умови проведення випробувань практично всього асортименту продукції будівельної промисловості. Сучасні прилади неруйнівного контролю дозволяють значно знизити тривалість робіт і підвищити достовірність результатів випробувань.

  13.04.2011

  Випробувальна лабораторія промислової та будівельної продукції

         ВЛ Промислової та будівельної продукції має можливість проводити випробування склопакетів на визначення опору атмосферним впливам і оцінки довговічності. Сутність методу полягає у визначенні значень характерних показників склопакетів у процесі циклічних впливів змінних позитивних і від’ємних температур, вологості, ультрафіолетового опромінення і
  слабоагресивних хімічних середовищ (розчинів), що імітують вплив критичних експлуатаційних навантажень. Згідно ДСТУ Б В.2.7-107:2008 «Склопакети клеєні будівельного призначення. Технічні умови» цей показник повинен визначатись один раз в п’ять років та складати не менше 20 умовних років експлуатації.

  12.04.2011

  Технічний комітет ТК 9 “РУДИ ЗАЛІЗНІ ТА МАРГАНЦЕВІ”

  Напрямки діяльності технічного комітету
  ТК 9 "Руди залізні та марганцеві" в 2011 році

              Технічний комітет ТК 9 “Руди залізні та марганцеві”, функції секретаріату якого здійснює Державне підприємство "Кривбасстандартметрологія", на вимогу часу та за підтримки гірничорудних і гірничо-металургійних підприємств галузі, виконує перегляд основоположного стандарту ДСТУ 3704:2005 "Продукція залізорудна. Загальні технічні умови".
              Стандарт встановить нову класифікацію залізорудної продукції та показники її якості в залежності від мінералогічного типу, способу отримування і сферою застосування, нові види та підвиди продукції, загальні технічні вимоги, вимоги щодо безпечності продукції та охорони довкілля, правила приймання, методи контролювання, вимоги до транспортування та зберігання.
              Стандарт розробляється на відповідність законодавству України, адаптації його положень до сучасних досягнень науки і техніки з урахуванням стану національної економіки та потребам споживачів.
  Вимоги стандарту направлені на нормативне забезпечення діяльності вітчизняних підприємств гірничо-металургійного комплексу під час виробництва, та реалізації групи однорідної продукції.
              На виконання Програми співробітництва ТК 9 "Руди залізні та марганцеві"  з гірничорудним дивізіоном "МЕТІНВЕСТ" у сфері міжнародної стандартизації залізорудної продукції виконується розроблення національних стандартів, гармонізованих з новими версіями міжнародних стандартів ISO. Це стандарти на методи відбирання проб та фізично-механічного аналізування залізорудної продукції, за допомогою яких здійснюється контроль її якості на підприємствах галузі.

  12.04.2011

  Відділ стандартизації

  До уваги виробників та постачальників!
  До фонду ДП “Кривбасстандартметрологія” продовжують надходити нові нормативні документи, серед яких:


  Позначення стандарту

  Назва стандарту

  ДСТУ 7111:2009

  Білково-вітамінні добавки. Загальні технічні умови

  ДСТУ 7158:2010

  М'ясо. Свинина в тушах i півтушах. Технічні умови

  ДСТУ 7159:2010

  Консерви. Соки відновлені. Загальні технічні умови

  ДСТУ 7170:2010

  Молочна промисловість. Продукти молочні та молоковмісні. Номенклатура та вимоги до назв

  ДСТУ 7174:2010

  Чай чорний байховий фасований. Технічні умови

  ДСТУ Б В.2.7-171:2008

  Будівельні матеріали. Добавки для бетонів i будівельних розчинів. Загальні технічні умови (EN 934-2:2001, NEQ)

  ДСТУ Б В.2.7-61:2008

  Цегла та камені керамічні рядові i лицьові. Технічні умови (EN 771-1:2003, NEQ)

  ДСТУ Б В.2.7-36:2008

  Будівельні матеріали. Цегла та камені стінові безцементні. Технічні умови

  ДСТУ 7099:2009

  Продукція безалкогольної промисловості. Методи визначання органолептичних показників та об'єму продукції

  ДСТУ 7103:2009

  Продукція безалкогольної промисловості. Методи визначання органолептичних показників та об'єму продукції

  ДСТУ 7102:2009

  Продукція безалкогольної промисловості. Метод визначання кислотності

  ДСТУ 7101:2009

  Продукція безалкогольної промисловості. Методи визначання спирту

  ДСТУ 7100:2009

  Продукція безалкогольної промисловості. Метод визначання стійкості

  ДСТУ-Н РМГ 76: 2008

  Метрологія. Внутрішній контроль якості результатів кількісного хімічного аналізу (РМГ 76-2004, IDT)

  ДСТУ Б А.3.2-12:2009

  ССБП. Системи вентиляційні. Загальні вимоги

  ДСТУ Б В.2.7-45:2010

  Строительные материалы. Бетоны ячеистые. Общие технические условия

  ДСТУ-Н Б А.3.1-6:2009

  Управління, організація i технологія. Настанови з розроблення та поставлення на виробництво продукції будівельного призначення

            Детальну інформацію Ви можете отримати у відділі стандартизації (к.215)  та за телефоном   407-08-11.

  08.04.2011

  Орган з сертифiкацiї систем управління

  До уваги органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування!

  ДП «Кривбасстандартметрологія» запрошує 27 квітня 2011 року прийняти участь в семінарі-практикумі «Внутрішній аудит системи управління якості в органах влади».
  Даний семінар ставить на меті забезпечення його учасників необхідними знаннями та практичними навичками, які необхідні для самостійного здійснення внутрішнього аудиту системи управління якістю.
  Програма семінару:


  Етапи семінару

  Час

   

  Реєстрація учасників з 9.45

  Організація внутрішнього аудиту:

  • Формування групи аудиту
  • Складання програми внутрішніх аудитів

  Підготовка до аудиту:

  • Опитувальний лист
  • Чек-лист
  • Аудиторський лист
  • План аудиту
  • Повідомлення про аудит

  Проведення аудиту:

  • Вступна нарада
  • Технологія та методи проведення аудиту
  • Заключна нарада
  • Складання та розсилання звіту

  Дії після аудиту:

  • Розробка та реалізація коригувальних заходів
  • Облік аудитів
  • Інформування про результати аудиту
  • Формування справи по аудиту
  •  

   

   

   

   

  10.00 – 11.30

   

  Перерва 15 хв.

  Тестування (відповіді на запитання, розгляд відповідей)

  Виконання практичного завдання (складання плану аудиту та протоколів невідповідностей)

   

  11.45 – 13.00

  Семінар буде проводитися в приміщенні ДП «Кривбасстандартметрологія» за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Орджонікідзе, 23 (район ст. Червона, трамвайна зупинка «Школа № 15»).
  Участь в семінарі безкоштовна.
  Для участі у семінарі необхідно направити заявку.
  Стосовно питань щодо семінару прохання звертатися за телефоном (056) 407-08-19 або безпосередньо до ДП «Кривбасстандартметрологія».

  31.03.2011

              14 квітня 2011 року відбудеться семінар, присвячений проведенню Всеукраїнськоого конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) — «100 кращих товарів України» у 2011 році. Заявки на участь у семінарі приймаються до 11 квітня 2011 року за адресою: ДП «Кривбасстандартметрологія» , вул. Орджонікідзе, 23, м. Кривий Ріг, 50005, факс: (056) 407-08-03, е-mail: dcsms@ukrpost.ua.  
              Додаткову інформацію Ви можете отримати за телефоном (056) 407-10-14 та на сайті www. krivbasscenter.dp.ua

  ЗАЯВКА НА УЧАСТЬ У СЕМІНАРІ

  № п/н

  Назва підприємства

  П.І.Б., посада

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  30.03.2011

              На виконання розпорядження міського голови  № 74-р від 25.03.2011р. «Про проведення регіонального етапу Всеураїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – 100 кращих товарів України» у 2011 році ДП «Кривбасстандартметрологія» продовжує прийом заявок від підприємств міста.
              Для допомоги у підготовці документів радимо використовувати «РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ УЧАСНИКІВ  ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ ЯКОСТІ ПРОДУКЦІЇ (ТОВАРІВ, РОБІТ, ПОСЛУГ)  – «100 КРАЩИХ ТОВАРІВ УКРАЇНИ» у 2011 році

  03.03.2011

  Відділ стандартизації

  До уваги виробників та постачальників харчової промисловості !

                         Доводимо до Вашого відома, що згідно наказу Держспоживстандарту
  № 487 від 28.10.10р. та на виконання чинних законодавчих актів України, в тому числі «Про безпечність харчових продуктів» та «Про захист прав споживачів», з 25.02.2011 року набув чинності Технічний регламент щодо правил маркування харчових продуктів. Технічний регламент визначає загальні вимоги до маркування (етикетування) фасованих продуктів харчування, які реалізуються кінцевому споживачу через оптову або роздрібну торговельну мережу, а також закладам ресторанного господарства.

                         Згідно даного наказу суб’єктам господарювання необхідно використати залишки пакувальних матеріалів та етикеток, які виконані без урахування Технічного регламенту протягом 9 місяців з дня надання чинності.

                         Зважаючи на вищенаведене, Вам необхідно переглянути та привести маркування продукції у відповідність до вимог Технічного регламенту щодо правил маркування харчових продуктів.

                         Ознайомитись з текстом Технічного регламенту Ви зможете на сайті zakon.rada.gov.ua

                         При виникненні питань звертатися у відділ стандартизації ДП «Кривбасстандартметрологія» (к.215) та за телефоном 407-08-11.

  10.02.2011

  Відділ стандартизації

                       До уваги виробників та постачальників!

  Звертаємо Вашу увагу, що перенесена дата надання чинності з 1 січня 2011р на 1 липня 2011р для наступних національних стандартів України:

  ДСТУ 7158:2010

  М'ясо. Свинина в тушах і півтушах. Технічні умови
  –  Вперше (зі скасуванням чинності ГОСТ 7724-77)

  ДСТУ 6030:2008

  М'ясо. Яловичина та телятина в тушах, півтушках і четвертинах. Технічні умови.
  –  Вперше (зі скасуванням ГОСТ 779-55, ГОСТ 16867-71)

           До фонду ДП “Кривбасстандартметрологія” продовжують надходити нові нормативні документи, серед яких:

  Позначення стандарту

  Назва стандарту

  ДСТУ 7075:2009

  Яблука свіжі для промислового переробляння. Загальні технічні умови

  ДСТУ 7086:2009

  Вина плодово-ягідні ігристі. Технічні умови

  ДСТУ ISO 17381:2007

  Якість води. Вибір та застосування апробованих методів випробування для аналізування води (ISO 17381:2003, IDT)

  ДСТУ ISO 9963-1:2007

  Якість води. Визначення лужності. Частина 1. Визначення загальної та часткової лужності (ISO 9963-1:1994, IDT)

  ДСТУ ISO 9963-2:2007

  Якість води. Визначення лужності. Частина 2. Визначення карбонатної лужності (ISO 9963-2:1994, IDT)

  ДСТУ OIML R 111-1:2008

  Гирі класів точності E<(індекс)1>, E<(індекс)2>, F<(індекс)1>, F<(індекс)2>, M<(індекс)1>, M<(індекс)1-2>, M<(індекс)2>, M<(індекс)2-3> i M<(індекс)3>. Частина 1. Загальні технічні вимоги та методи випробування (OIML R 111-1:2004, IDT)

  ДСТУ Б В.2.7-232:2010

  Будівельні матеріали. Пісок для будівельних робіт. Методи випробувань

               Детальну інформацію Ви можете отримати у відділі стандартизації (к.215)  та за телефоном   407-08-11.

  04.02.2011

  Орган з сертифікації продукції та послуг

  До уваги підприємств, що впроваджують системи управління!


             1 січня 2011 року надано чинності національному стандарту ДСТУ OHSAS 18001:2010 «Системи управління гігієною та безпекою праці. Вимоги» на заміну ДСТУ‑П OHSAS 18001:2006, чинність якого буде скасовано з 1 січня 2012 року.
  Система управління гігієною і безпекою праці, що функціонує на основі вимог ДСТУ OHSAS 18001:2010, дозволить підприємству:

  1. знизити або усунути ризики виникнення нещасних випадків, аварійних ситуацій, здійснювати більш ефективний контроль за небезпечними виробничими факторами і процесами;
  2. продемонструвати повне виконання законодавчих та нормативних вимог;
  3. знизити матеріальні втрати, що викликані аваріями, перервами в роботі, вартістю страхування, а також витрати, що викликані відсутністю працівників;
  4. продемонструвати новаторський і далекоглядний підхід.

             Орган сертифікації ДП «Кривбасстандартметрологія» пропонує всім зацікавленим підприємствам пройти сертифікацію за вимогами національного стандарту ДСТУ OHSAS 18001:2010.
             Маємо надію на довготривалу та плідну співпрацю в сфері впровадження міжнародних стандартів на Вашому підприємстві.
             Додаткову інформацію щодо порядку сертифікації системи управління безпекою і гігієною праці за тел. 407-08-19.

  04.02.2011

  Випробувальна лабораторія продукції легкої промисловості

                  Випробувальна лабораторія продукції легкої промисловості ДП «Кривбасстандартметрологія» з метою забезпечення якості результатів випробувань, оцінювання придатності методів, обладнання та перевірки професійної компетенції персоналу лабораторій, згідно вимог ДСТУ ISO/IEC 17025-2006, прийняла участь у ІV раунді міжлабораторних порівняльних випробувань текстильних матеріалів за фізико-механічними показниками.

                  Постійна участь з 2005 року у міжлабораторних порівняльних випробуваннях, в яких приймають участь сім лабораторій з усієї України, надає можливість випробувальній лабораторії підтвердити об’єктивність оцінки якості результатів, підняти рівень довіри до роботи лабораторії з боку замовників та забезпечує гарантування споживачам достовірних даних про якість продукції.

  26.01.2011

                Запрошуємо підприємства міста Кривого Рогу та Криворізького регіону взяти участь у Всеукраїнському конкурсі якості продукції  (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарів України» у 2011 році, початок якого оголошено рішенням Національної конкурсної комісії з 01 січня 2011 року
                Конкурс проводиться відповідно до Указів Президента України від 13.07.2005  №1105/2005 «Про заходи щодо вдосконалення діяльності у сфері технічного регулювання та споживчої політики», від 23.02.2001 №113 “Про заходи щодо підвищення якості вітчизняної продукції”, Постанови Кабінету Міністрів України від 16.11.2001 №1502 „Про щорічний Всеукраїнський конкурс якості”, Концепції державної політики у сфері управління якістю продукції (товарів, робіт, послуг), затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 17.08.2002 № 447-р.
                Офіційним організатором Конкурсу є Державна служба технічного регулювання України за сприяння Ради Міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій.
  Основними завданнями Конкурсу є:

  • визначення на конкурсній основі кращих зразків української продукції (товарів, робіт, послуг);
  • сприяння виробництву високоякісної й конкурентоспроможної вітчизняної продукції (товарів, робіт, послуг), насичення якісною продукцією ринків України, задоволення потреб та очікувань споживачів,
  • підтримки ініціатив і зусиль товаровиробників щодо поліпшення якості продукції (товарів, робіт, послуг);
  • створення сприятливих умов щодо розробки та впровадження на підприємствах, в організаціях та установах України систем управління якістю, систем екологічного управління, а також інших сучасних систем управління;
  • поширення та пропагування досвіду підприємств та організацій, які виробляють якісну продукцію (товари, роботи, послуги);
  • підвищення інформованості органів влади, підприємств (організацій), громадських організацій, засобів масової інформації та населення щодо якісної вітчизняної продукції (товарів, робіт, послуг) та її виробників.

                Учасниками Конкурсу можуть бути українські підприємства (організації), які добровільно виявили бажання одержати об`єктивне, компетентне та авторитетне свідоцтво про високу якість своєї продукції.
                Конкурс буде проводиться в два етапи - на Регіональному та Загальнодержавному рівні за номінаціями:

  • продовольчі товари;
  • промислові товари для населення;
  • товари виробничо–технічного призначення;
  • роботи або послуги, які виконуються або надаються у побутовій та виробничій сферах.

                Заявка (додаток) на участь у Конкурсі приймаються за адресою:
  м. Кривий Ріг, вул. Орджонікідзе, 23, факс 407-08-03.

                Більш докладно з умовами Конкурсу можна ознайомитись на сайті Держспоживстандарту: www.dssu.gov.ua у розділі “Конкурс 100 кращих товарів України» та за телефоном (056)407-10-14.

  13.01.2011

  Відділ стандартизації

  До уваги виробників та постачальників!

              Звертаємо Вашу увагу, що згідно наказу № 594 від 27.12.2010, з 1 січня 2011 року надано чинності національному стандарту України


  ДСТУ ОНSАS 18001:2010

  Системи управління гігієною та безпекою праці.
  Вимоги
  ( ОНSАS 18001:2007, IDT )
  - На заміну ДСТУ - П ОНSАS 18001:2006

              Згідно наказу Держспоживстандарту № 596 від 28 грудня 2010 р., подовжена чинність до 1 липня 2011 р. наступних національних стандартів:

  ДСТУ 3868 - 99

  Паливо дизельне. Технічні умови

  ДСТУ 4063 - 2001

  Бензини автомобільні. Технічні умови
  у тому числі примітки 5 до таблиці 1 щодо встановлення дозволу на виробництво вітчизняних бензинів марок А – 92, А – 95, А – 98 з нормою за показником "Сумарний вміст ароматичних вуглеводнів" не більш як 53% мас.

              До фонду ДП “Кривбасстандартметрологія” надійшли наступні нормативні документи:


  ДСТУ ISO 9963-1:2007

  Якість води. Визначення лужності. Частина 1. Визначення загальної та часткової лужності.

  ДСТУ ISO 9963-2:2007

  Якість води. Визначення лужності. Частина 2. Визначення карбонатної лужності.

  ДСТУ ISO 17381:2007

  Якість води. Вибір та застосування апробованих методів випробування для аналізування води.

  ДСТУ 7086:2009

  Вина плодово – ягідні ігристі. Технічні умови

  ДСТУ 7075:2009

  Яблука свіжі для промислового переробляння. Загальні технічні умови

              Детальну інформацію Ви можете отримати у відділі стандартизації (к.215) та за телефоном 407-08-11.

   


НОВИНИ

Архів новин 2014

Архів новин 2013

Архів новин 2012

Архів новин 2011

Архів новин 2010

Архів новин 2009

3

4

2

2

2

 

© 2024 ДП “ДНІПРОСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ” Криворізька філія